Cambodia
Elite Two •
21.02.2026 — 17:30
Eding Sport
Elo: 1480λ (Beklenen Gol): 1.44
1 - 1
Tamamlandı
Sable
Elo: 1576λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%55
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eding Sport - Sable mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eding Sport %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eding Sport xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sable xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.1
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%30.0
Çifte Şans 1X: %70.0
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7
0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.6
1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.6
2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8
3.5 Alt: %73.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.8
KG Yok
%46.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%9.6
2-1
%8.9
0-0
%8.2
0-1
%7.7
2-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.7
İY X: %43.9
İY 2: %24.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4
İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.7
İY 1.5 Alt: %66.3
İY 2.5 Üst: %11.5
İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.98
+
Dep
4.26
=
Toplam
9.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5
8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.3
9.5 Alt: %55.7
10.5 Üst: %32.2
10.5 Alt: %67.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.29, Dep: 1.96)
İY 4.5 Üst: %41.9
İY 4.5 Alt: %58.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.8 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %34.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.2
Ev: 12.8 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.6
21.5 Alt: %37.4
23.5 Şut Üst: %46.2
23.5 Alt: %53.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.3
7.5 Alt: %43.7
8.5 İsabetli Üst: %42.4
8.5 Alt: %57.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEding Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sable
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eding Sport (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sable (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| -1.25 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.00 | @3.84 | %26.1 | %21.5 | @1.35 | %73.9 |
| -0.75 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| -0.50 | @2.38 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| 0.0 | @1.72 | %58.3 | %28.0 | @2.40 | %41.7 |
| +0.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %34.9 |
| +0.50 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +0.75 | @1.30 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +1.00 | @1.18 | %84.7 | %17.4 | @6.55 | %15.3 |
| +1.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.24 | %13.8 |
| +1.50 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.94 | %12.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +2.00 | @1.53 | %65.4 | %26.1 | @2.89 | %34.6 |
| +2.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +2.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +2.75 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +3.00 | @2.95 | %33.9 | %21.9 | @1.51 | %66.1 |
| +3.25 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +3.50 | @3.78 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.3% | 7.7% | 5.1% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.6% | 13.4% | 7.3% | 2.9% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.6% | 8.9% | 5.3% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.6% | 4.3% | 2.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.5% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Eding Sport — Son 5 Maç
B
vs Atlantic (D)
1 - 1
M
vs Atlantic (D)
2 - 0
B
vs Union Douala (D)
1 - 1
B
vs Union Douala (E)
0 - 0
M
vs Union Douala (D)
3 - 0
Sable — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.