Maç Listesine Dön
Qatar Second Division • 12.04.2026 — 18:30

Lusail City

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.55
3 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Al Mesaimeer

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.18
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lusail City - Al Mesaimeer mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lusail City %44.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lusail City xG 1.91
Dengeli
Al Mesaimeer xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.9
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %28.1

Çifte Şans 1X: %71.9
Çifte Şans X2: %55.1
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5 0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.4 1.5 Alt: %23.6
2.5 Üst: %51.1 2.5 Alt: %48.9
3.5 Üst: %29.0 3.5 Alt: %71.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.3
KG Yok %44.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%9.3
2-1
%9.2
2-0
%7.9
0-0
%7.5
1-2
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8 İY X: %42.9 İY 2: %23.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.8 İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.4 İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5 İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.19
+
Dep 4.25
=
Toplam 9.44
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.1 8.5 Alt: %40.0
9.5 Üst: %47.0 9.5 Alt: %53.0
10.5 Üst: %34.7 10.5 Alt: %65.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %43.8 İY 4.5 Alt: %56.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.6 | Eşit: %12.6 | Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 13.5 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.8 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.3 21.5 Alt: %32.7
23.5 Şut Üst: %51.3 23.5 Alt: %48.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.3 7.5 Alt: %40.7
8.5 İsabetli Üst: %45.5 8.5 Alt: %54.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lusail City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Al Mesaimeer
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lusail City (-0.25)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Al Mesaimeer (+0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.39 %22.8 %0.0 @1.30 %77.2
-1.25 @3.91 %25.6 %0.0 @1.34 %74.4
-1.00 @3.43 %29.2 %21.9 @1.41 %70.8
-0.75 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-0.50 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
-0.25 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
0.0 @1.63 %61.4 %27.2 @2.59 %38.6
+0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.5
+0.50 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
+0.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+1.00 @1.16 %86.0 %16.5 @7.16 %14.0
+1.25 @1.15 %87.3 %0.0 @7.87 %12.7
+1.50 @1.13 %88.3 %0.0 @8.57 %11.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+2.00 @1.47 %68.2 %25.4 @3.14 %31.8
+2.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+2.50 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
+2.75 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+3.00 @2.72 %36.8 %22.2 @1.58 %63.2
+3.25 @3.11 %32.2 %0.0 @1.47 %67.8
+3.50 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.5% 6.9% 4.6% 1.8% 0.5% 0.1%
1 Gol 9.3% 12.9% 7.1% 2.8% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.9% 9.3% 5.5% 2.1% 0.6% 0.1%
3 Gol 4.1% 4.8% 2.8% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.6% 1.8% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Lusail City — Son 5 Maç
M vs Al Waab (E)
1 - 2
M vs Al Waab (D)
2 - 0
G vs Al Waab (D)
0 - 2
G vs Al Waab (D)
0 - 1
M vs Al Waab (D)
1 - 0
Al Mesaimeer — Son 5 Maç
M vs Muaither SC (D)
4 - 1
G vs Muaither SC (D)
0 - 1
M vs Muaither SC (E)
0 - 1
B vs Muaither SC (D)
1 - 1
G vs Muaither SC (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.