Germany
U19 Bundesliga •
28.02.2026 — 13:00
Lübeck U19
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 1.44
4 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Blumenthaler SV U19
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lübeck U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blumenthaler SV U19 %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lübeck U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Blumenthaler SV U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.3
X (Beraberlik)
%25.6
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %66.7
Çifte Şans 12: %74.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.7
1.5 Alt: %18.3
2.5 Üst: %58.8
2.5 Alt: %41.2
3.5 Üst: %36.4
3.5 Alt: %63.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.9
KG Yok
%38.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.8
1-2
%8.9
2-1
%7.9
0-1
%6.8
2-2
%6.4
0-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.3
İY X: %40.6
İY 2: %32.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7
İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %40.7
İY 1.5 Alt: %59.3
İY 2.5 Üst: %15.9
İY 2.5 Alt: %84.1
İY 3.5 Üst: %4.9
İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.97
+
Dep
5.19
=
Toplam
10.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.5
8.5 Alt: %31.5
9.5 Üst: %56.2
9.5 Alt: %43.8
10.5 Üst: %43.7
10.5 Alt: %56.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %50.1
İY 4.5 Alt: %49.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.0 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %46.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 12.8 • Dep: 13
İsabetli Şut
9
Ev: 4.6 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.2
21.5 Alt: %19.9
23.5 Şut Üst: %66.8
23.5 Alt: %33.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.9
7.5 Alt: %32.1
8.5 İsabetli Üst: %54.8
8.5 Alt: %45.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLübeck U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lübeck U19 (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blumenthaler SV U19 (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.43 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
| -1.25 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -1.00 | @5.29 | %18.9 | %17.7 | @1.23 | %81.1 |
| -0.75 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -0.50 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| -0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| 0.0 | @2.23 | %44.9 | %25.9 | @1.82 | %55.1 |
| +0.25 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +0.50 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +0.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +1.00 | @1.35 | %74.0 | %20.0 | @3.84 | %26.0 |
| +1.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.50 | @1.26 | %79.2 | %0.0 | @4.81 | %20.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.78 | %20.9 |
| +2.00 | @1.32 | %75.9 | %23.1 | @4.15 | %24.1 |
| +2.25 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.50 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +2.75 Ana Hat | @1.88 | %53.1 | %0.0 | @2.13 | %46.9 |
| +3.00 | @2.16 | %46.2 | %22.6 | @1.86 | %53.8 |
| +3.25 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| +3.50 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 6.9% | 6.2% | 3.3% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.0% | 11.9% | 8.9% | 4.8% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.9% | 8.0% | 6.4% | 3.5% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.4% | 3.8% | 3.1% | 1.7% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.4% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Lübeck U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
B
vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
G
vs Hansa Rostock U19 (D)
0 - 2
G
vs Hansa Rostock U19 (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.