İtalya
Campionato Primavera - 2 •
10.01.2026 — 16:30
Vicenza U19
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.61
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Renate U19
Elo: 1594λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Vicenza U19 - Renate U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vicenza U19 %41.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Vicenza U19 xG
1.95
Dengeli
Renate U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.5
X (Beraberlik)
%25.7
2 (Deplasman)
%32.8
Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %58.5
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.3
2.5 Alt: %41.7
3.5 Üst: %35.9
3.5 Alt: %64.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.5
KG Yok
%38.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.9
2-1
%8.9
1-2
%7.8
1-0
%7.0
2-2
%6.3
2-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %40.7
İY 2: %27.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.3
İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.33
+
Dep
4.76
=
Toplam
10.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.7
8.5 Alt: %32.3
9.5 Üst: %55.3
9.5 Alt: %44.7
10.5 Üst: %42.8
10.5 Alt: %57.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.45, Dep: 2.19)
İY 4.5 Üst: %49.4
İY 4.5 Alt: %50.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.7 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %36.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 13.9 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
9
Ev: 4.9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.4
21.5 Alt: %20.6
23.5 Şut Üst: %65.8
23.5 Alt: %34.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.5
7.5 Alt: %32.5
8.5 İsabetli Üst: %54.3
8.5 Alt: %45.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVicenza U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Renate U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Vicenza U19 (-0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Renate U19 (+0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.75 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.25 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.00 | @3.79 | %26.4 | %20.2 | @1.36 | %73.6 |
| -0.75 | @2.89 | %34.7 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| -0.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| 0.0 | @1.80 | %55.7 | %26.0 | @2.26 | %44.3 |
| +0.25 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +0.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +1.00 | @1.23 | %81.6 | %17.6 | @5.42 | %18.4 |
| +1.25 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.50 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.58 | %15.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +2.00 | @1.33 | %75.4 | %23.3 | @4.07 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.00 | @2.19 | %45.6 | %22.6 | @1.84 | %54.4 |
| +3.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +3.50 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 6.1% | 4.9% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.0% | 12.0% | 7.9% | 3.7% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.4% | 9.0% | 6.4% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.4% | 4.8% | 3.4% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.0% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Vicenza U19 — Son 5 Maç
M
vs Reggiana U19 (D)
1 - 0
M
vs Reggiana U19 (D)
1 - 0
M
vs Renate U19 (E)
1 - 2
G
vs Reggiana U19 (E)
6 - 0
M
vs Renate U19 (D)
2 - 1
Renate U19 — Son 5 Maç
G
vs Vicenza U19 (D)
1 - 2
G
vs Vicenza U19 (E)
2 - 1
B
vs Vicenza U19 (E)
1 - 1
M
vs Vicenza U19 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | Campionato Primavera - 2 | Vicenza U19 | 1 - 2 | Renate U19 |
| 21.09.2024 | Campionato Primavera - 2 | Renate U19 | 2 - 1 | Vicenza U19 |
| 10.02.2024 | Campionato Primavera - 2 | Renate U19 | 1 - 1 | Vicenza U19 |
| 25.11.2023 | Campionato Primavera - 2 | Vicenza U19 | 2 - 1 | Renate U19 |