Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 30.01.2026 — 21:30

Bobigny

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.41
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Rumilly Vallières

Elo: 1534
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%46
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bobigny - Rumilly Vallières mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.41, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bobigny %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bobigny xG 1.64
Dengeli
Rumilly Vallières xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.4
X (Beraberlik) %28.6
2 (Deplasman) %28.1

Çifte Şans 1X: %71.9
Çifte Şans X2: %56.6
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.0 1.5 Alt: %28.0
2.5 Üst: %45.3 2.5 Alt: %54.7
3.5 Üst: %24.0 3.5 Alt: %76.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.9
KG Yok %49.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.6
1-0
%10.7
0-0
%9.3
2-1
%8.9
2-0
%8.2
0-1
%8.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.2 İY X: %45.0 İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6 İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %31.5 İY 1.5 Alt: %68.5
İY 2.5 Üst: %10.3 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.91
+
Dep 4.05
=
Toplam 8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9 8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7 9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9 10.5 Alt: %71.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 2.26, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %39.5 İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.7 | Eşit: %13.0 | Dep: %32.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 12.6 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.2 21.5 Alt: %43.8
23.5 Şut Üst: %39.5 23.5 Alt: %60.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.5 7.5 Alt: %47.6
8.5 İsabetli Üst: %38.5 8.5 Alt: %61.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bobigny
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rumilly Vallières
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bobigny (-0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rumilly Vallières (+0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.77 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
-1.25 @4.24 %23.6 %0.0 @1.31 %76.4
-1.00 @3.71 %27.0 %22.3 @1.37 %73.0
-0.75 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
-0.50 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
-0.25 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.5
0.0 @1.65 %60.6 %28.7 @2.54 %39.4
+0.25 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+0.50 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
+0.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.66 %21.5
+1.00 @1.16 %86.6 %16.9 @7.44 %13.4
+1.25 @1.14 %87.8 %0.0 @8.20 %12.2
+1.50 @1.13 %88.8 %0.0 @8.96 %11.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.5 %0.0 @3.08 %32.5
+2.00 @1.62 %61.6 %26.8 @2.60 %38.4
+2.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %48.0
+2.50 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+2.75 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
+3.00 @3.32 %30.1 %21.4 @1.43 %69.9
+3.25 @3.77 %26.5 %0.0 @1.36 %73.5
+3.50 @4.22 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 8.1% 4.9% 1.8% 0.5% 0.1%
1 Gol 10.8% 13.6% 6.9% 2.5% 0.7% 0.1%
2 Gol 8.2% 8.9% 4.8% 1.7% 0.5% 0.1%
3 Gol 3.9% 4.2% 2.3% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.4% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Bobigny — Son 5 Maç
G vs Frejus St-Raphael (D)
1 - 2
B vs Rousset-Ste Victoire (D)
0 - 0
B vs Toulon (E)
1 - 1
Rumilly Vallières — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.