Fransa
Ligue 2 •
28.03.2026 — 17:00
GC Mascara
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 2.71
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
JS Tixeraine
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
GC Mascara - JS Tixeraine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.71, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre GC Mascara %67.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
GC Mascara xG
2.79
Dengeli
JS Tixeraine xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.9
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%14.7
Çifte Şans 1X: %85.3
Çifte Şans X2: %32.1
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9
1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.4
2.5 Alt: %24.6
3.5 Üst: %55.6
3.5 Alt: %44.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.8
KG Yok
%33.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
3-1
%7.9
2-0
%7.1
1-1
%7.0
3-0
%6.4
2-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.3
İY X: %32.5
İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.1
İY 0.5 Alt: %17.9
İY 1.5 Üst: %53.5
İY 1.5 Alt: %46.5
İY 2.5 Üst: %25.7
İY 2.5 Alt: %74.3
İY 3.5 Üst: %9.7
İY 3.5 Alt: %90.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.53
+
Dep
4.38
=
Toplam
11.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.9
8.5 Alt: %16.1
9.5 Üst: %75.0
9.5 Alt: %25.0
10.5 Üst: %64.4
10.5 Alt: %35.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.48 Korner (Ev: 3.47, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %64.0
İY 4.5 Alt: %36.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.9 |
Eşit: %7.8 |
Dep: %14.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 20.6 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
11
Ev: 7.3 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.4
23.5 Şut Üst: %92.3
23.5 Alt: %7.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.6
7.5 Alt: %14.4
8.5 İsabetli Üst: %76.8
8.5 Alt: %23.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGC Mascara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
JS Tixeraine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
GC Mascara (-1.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
JS Tixeraine (+1.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| -1.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| -1.00 | @1.75 | %57.0 | %21.3 | @2.32 | %43.0 |
| -0.75 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| -0.50 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| -0.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| 0.0 | @1.23 | %81.1 | %18.4 | @5.28 | %18.9 |
| +0.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +0.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.47 | %15.5 |
| +0.75 | @1.13 | %88.7 | %0.0 | @8.88 | %11.3 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %9.5 | @15.08 | %6.6 |
| +1.25 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.87 | %6.3 |
| +1.50 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.66 | %6.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.53 | %10.5 |
| +2.00 | @1.13 | %88.5 | %16.5 | @8.67 | %11.5 |
| +2.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.13 | %19.5 |
| +2.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +2.75 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +3.00 | @1.49 | %66.9 | %21.0 | @3.02 | %33.1 |
| +3.25 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +3.50 | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 2.0% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.0% | 7.4% | 4.3% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.5% | 9.3% | 5.8% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.8% | 8.4% | 5.2% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.6% | 5.7% | 3.5% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.5% | 3.1% | 1.9% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
GC Mascara — Son 5 Maç
G
vs Béchar Djedid (E)
4 - 1
M
vs RC Kouba (E)
0 - 1
M
vs RC Kouba (D)
3 - 0
M
vs RC Kouba (D)
2 - 0
G
vs RC Kouba (E)
1 - 0
JS Tixeraine — Son 5 Maç
M
vs ASM Oran (E)
0 - 1
M
vs JS El Biar (E)
1 - 2
M
vs Tiaret (D)
4 - 1
B
vs CRB Adrar (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.