Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
07.03.2026 — 19:00
Atzeneta
Elo: 1573λ (Beklenen Gol): 1.23
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Alzira
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atzeneta - Alzira mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atzeneta %37.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atzeneta xG
1.60
Dengeli
Alzira xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.1
X (Beraberlik)
%29.7
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %62.9
Çifte Şans 12: %70.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.7
0.5 Alt: %10.3
1.5 Üst: %69.7
1.5 Alt: %30.3
2.5 Üst: %42.5
2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.3
KG Yok
%50.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%10.4
0-0
%10.2
0-1
%9.7
2-1
%8.1
1-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1
İY X: %46.3
İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.7
İY 1.5 Alt: %70.3
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.56
+
Dep
4.19
=
Toplam
8.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.1
8.5 Alt: %49.0
9.5 Üst: %37.9
9.5 Alt: %62.1
10.5 Üst: %26.4
10.5 Alt: %73.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.02 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %37.6
İY 4.5 Alt: %62.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.1 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %38.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 11.6 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.6
21.5 Alt: %49.4
23.5 Şut Üst: %34.1
23.5 Alt: %65.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.0
7.5 Alt: %51.0
8.5 İsabetli Üst: %35.2
8.5 Alt: %64.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtzeneta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alzira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atzeneta (0.0)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %29.8
Alzira (+0.00)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.09 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -1.25 | @5.46 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -1.00 | @4.83 | %20.7 | %20.7 | @1.26 | %79.3 |
| -0.75 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| -0.50 | @2.70 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| -0.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %29.8 | @2.12 | %47.2 |
| +0.25 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +0.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +0.75 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +1.00 | @1.21 | %82.8 | %19.2 | @5.82 | %17.2 |
| +1.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.52 | %15.3 |
| +1.50 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.21 | %13.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.00 | @1.72 | %58.2 | %27.3 | @2.39 | %41.8 |
| +2.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +2.50 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| +3.00 | @3.69 | %27.1 | %20.9 | @1.37 | %72.9 |
| +3.25 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +3.50 | @4.66 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.3% | 9.7% | 6.1% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.5% | 14.1% | 7.5% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.0% | 8.1% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 3.3% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Atzeneta — Son 5 Maç
G
vs Saguntino (D)
0 - 1
G
vs Hércules II (E)
2 - 1
M
vs Castellonense (E)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
G
vs Hércules II (D)
0 - 3
Alzira — Son 5 Maç
B
vs Utiel (D)
1 - 1
G
vs Jove Español (D)
0 - 1
B
vs RC Catarroja (D)
3 - 3
B
vs Torrellano (E)
1 - 1
B
vs RC Catarroja (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.