Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
11.04.2026 — 19:30
Alzira
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.31
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Jove Español
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Alzira - Jove Español mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Alzira %48.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alzira xG
1.60
Dengeli
Jove Español xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.3
X (Beraberlik)
%30.5
2 (Deplasman)
%21.1
Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %51.7
Çifte Şans 12: %69.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.6
0.5 Alt: %13.4
1.5 Üst: %62.6
1.5 Alt: %37.4
2.5 Üst: %34.7
2.5 Alt: %65.3
3.5 Üst: %15.9
3.5 Alt: %84.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.4
KG Yok
%59.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.3
1-1
%13.6
0-0
%13.4
2-0
%10.7
0-1
%8.7
2-1
%8.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8
İY X: %48.8
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.3
İY 0.5 Alt: %39.7
İY 1.5 Üst: %24.7
İY 1.5 Alt: %75.3
İY 2.5 Üst: %6.9
İY 2.5 Alt: %93.1
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.72
+
Dep
3.39
=
Toplam
8.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.2
8.5 Alt: %57.8
9.5 Üst: %29.7
9.5 Alt: %70.4
10.5 Üst: %19.5
10.5 Alt: %80.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.73 Korner (Ev: 2.17, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %31.8
İY 4.5 Alt: %68.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.4 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %25.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.9
Ev: 12 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
7
Ev: 4.3 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %35.1
21.5 Alt: %64.9
23.5 Şut Üst: %20.9
23.5 Alt: %79.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %40.0
7.5 Alt: %60.0
8.5 İsabetli Üst: %27.0
8.5 Alt: %73.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlzira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jove Español
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alzira (-0.50)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jove Español (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -1.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -1.00 | @3.25 | %30.8 | %25.2 | @1.45 | %69.2 |
| -0.75 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -0.25 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| 0.0 | @1.44 | %69.5 | %30.6 | @3.28 | %30.5 |
| +0.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +0.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +0.75 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.66 | %15.0 |
| +1.00 | @1.08 | %92.2 | %14.5 | @12.82 | %7.8 |
| +1.25 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.91 | %7.2 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @15.00 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.6 |
| +2.00 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %28.0 | @1.92 | %52.1 |
| +2.25 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| +2.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| +2.75 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.00 | @5.18 | %19.3 | %18.8 | @1.24 | %80.7 |
| +3.25 | @5.78 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.7 |
| +3.50 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.4% | 8.7% | 3.7% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.4% | 13.6% | 4.9% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.7% | 8.3% | 3.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.7% | 3.6% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Alzira — Son 5 Maç
B
vs Roda (D)
0 - 0
G
vs RC Catarroja (E)
2 - 0
M
vs Torrellano (D)
3 - 0
M
vs Levante II (E)
1 - 2
G
vs Atzeneta (D)
1 - 2
Jove Español — Son 5 Maç
M
vs Alzira (E)
0 - 1
B
vs Alzira (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Jove Español | 0 - 1 | Alzira |
| 26.10.2019 | Tercera División RFEF - Group 6 | Jove Español | 1 - 1 | Alzira |