Fransa
National 2 - Group C •
04.04.2026 — 19:00
Hyères
Elo: 1603λ (Beklenen Gol): 1.95
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Grasse
Elo: 1507λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hyères - Grasse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hyères %43.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hyères xG
2.31
Dengeli
Grasse xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.7
X (Beraberlik)
%23.0
2 (Deplasman)
%33.3
Çifte Şans 1X: %66.7
Çifte Şans X2: %56.3
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6
0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.4
1.5 Alt: %11.6
2.5 Üst: %70.3
2.5 Alt: %29.7
3.5 Üst: %49.2
3.5 Alt: %50.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.5
KG Yok
%29.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.3
2-1
%8.4
1-2
%7.3
2-2
%7.1
3-1
%5.5
2-0
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.9
İY X: %36.8
İY 2: %28.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.5
İY 0.5 Alt: %20.5
İY 1.5 Üst: %49.5
İY 1.5 Alt: %50.5
İY 2.5 Üst: %22.3
İY 2.5 Alt: %77.7
İY 3.5 Üst: %8.1
İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6
+
Dep
5.35
=
Toplam
11.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.8
8.5 Alt: %20.3
9.5 Üst: %69.6
9.5 Alt: %30.4
10.5 Üst: %58.1
10.5 Alt: %41.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.22 Korner (Ev: 2.76, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %59.7
İY 4.5 Alt: %40.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.7 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.4
Ev: 15.9 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5.7 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.3
21.5 Alt: %6.7
23.5 Şut Üst: %86.4
23.5 Alt: %13.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.4
7.5 Alt: %19.6
8.5 İsabetli Üst: %69.8
8.5 Alt: %30.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHyères
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Grasse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hyères (-0.25)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Grasse (+0.25)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.21 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -1.25 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -1.00 | @3.39 | %29.5 | %19.5 | @1.42 | %70.5 |
| -0.75 | @2.69 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
| -0.50 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| 0.0 | @1.77 | %56.5 | %23.5 | @2.30 | %43.5 |
| +0.25 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +0.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
| +0.75 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.68 | %27.2 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %16.8 | @5.04 | %19.8 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.55 | %18.0 |
| +1.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.66 | %13.1 |
| +2.00 | @1.17 | %85.5 | %18.5 | @6.88 | %14.5 |
| +2.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.2 |
| +2.50 | @1.44 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +2.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +3.00 | @1.63 | %61.3 | %21.6 | @2.58 | %38.7 |
| +3.25 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +3.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.4% | 3.9% | 3.8% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 4.6% | 9.5% | 7.5% | 4.2% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.1% | 8.6% | 7.3% | 4.1% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.3% | 5.6% | 4.7% | 2.7% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.7% | 2.3% | 1.3% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Hyères — Son 5 Maç
G
vs Bobigny (D)
0 - 2
G
vs Toulon (E)
2 - 1
B
vs Toulon (D)
0 - 0
G
vs Saint-Priest (D)
0 - 1
B
vs Saint-Priest (E)
1 - 1
Grasse — Son 5 Maç
G
vs St Maur Lusitanos (E)
2 - 1
G
vs Rousset-Ste Victoire (D)
2 - 5
M
vs Chasselay MDA (E)
1 - 2
G
vs Limonest (E)
3 - 1
M
vs Cannes (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.