Maç Listesine Dön
Fransa National 2 - Group C • 25.04.2026 — 19:00

Grasse

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 1.45
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Istres

Elo: 1499
λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Grasse - Istres mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Istres %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Grasse xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Istres xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.5
X (Beraberlik) %25.5
2 (Deplasman) %41.0

Çifte Şans 1X: %59.0
Çifte Şans X2: %66.5
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5 0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %81.9 1.5 Alt: %18.1
2.5 Üst: %59.1 2.5 Alt: %40.9
3.5 Üst: %36.8 3.5 Alt: %63.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.1
KG Yok %37.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.7
1-2
%8.8
2-1
%7.9
0-1
%6.7
2-2
%6.4
0-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.4 İY X: %40.5 İY 2: %32.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.9 İY 0.5 Alt: %26.1
İY 1.5 Üst: %40.9 İY 1.5 Alt: %59.1
İY 2.5 Üst: %16.0 İY 2.5 Alt: %84.0
İY 3.5 Üst: %5.0 İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.99
+
Dep 5.2
=
Toplam 10.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.9 8.5 Alt: %31.1
9.5 Üst: %56.6 9.5 Alt: %43.4
10.5 Üst: %44.1 10.5 Alt: %55.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.69 Korner (Ev: 2.3, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %50.3 İY 4.5 Alt: %49.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.1 | Eşit: %12.6 | Dep: %46.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.9
Ev: 12.9 • Dep: 13.1
İsabetli Şut 9.1
Ev: 4.6 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.6 21.5 Alt: %19.4
23.5 Şut Üst: %67.5 23.5 Alt: %32.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.3 7.5 Alt: %31.7
8.5 İsabetli Üst: %55.2 8.5 Alt: %44.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Grasse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Istres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Grasse (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Istres (-0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.87
%53.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.38 %15.7 %0.0 @1.19 %84.3
-1.25 @5.82 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-1.00 @5.25 %19.0 %17.8 @1.24 %81.0
-0.75 @3.71 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
-0.50 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
-0.25 @2.61 %38.4 %0.0 @1.62 %61.6
0.0 @2.22 %45.0 %25.8 @1.82 %55.0
+0.25 Ana Hat @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
+0.50 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+0.75 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
+1.00 @1.35 %74.0 %20.0 @3.85 %26.0
+1.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+1.50 @1.26 %79.2 %0.0 @4.81 %20.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.83 %20.7
+2.00 @1.31 %76.2 %23.0 @4.21 %23.8
+2.25 @1.51 %66.3 %0.0 @2.97 %33.7
+2.50 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
+2.75 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+3.00 Ana Hat @2.14 %46.7 %22.6 @1.87 %53.3
+3.25 @2.46 %40.7 %0.0 @1.69 %59.3
+3.50 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.5% 6.8% 6.2% 3.3% 1.4% 0.4%
1 Gol 6.0% 11.9% 8.9% 4.8% 2.0% 0.6%
2 Gol 4.9% 8.0% 6.5% 3.5% 1.4% 0.5%
3 Gol 2.4% 3.8% 3.1% 1.7% 0.7% 0.2%
4 Gol 0.9% 1.4% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
Grasse — Son 5 Maç
G vs Andrézieux (D)
1 - 2
M vs Cannes (E)
1 - 3
B vs Hyères (D)
1 - 1
G vs St Maur Lusitanos (E)
2 - 1
G vs Rousset-Ste Victoire (D)
2 - 5
Istres — Son 5 Maç
G vs Bobigny (E)
1 - 0
G vs Creteil (D)
1 - 2
M vs Chasselay MDA (D)
1 - 0
G vs Chasselay MDA (D)
1 - 2
G vs Chasselay MDA (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.