Indonesia
Liga 2 •
03.04.2026 — 11:30
Sriwijaya FC
Elo: 1364λ (Beklenen Gol): 1.16
0 - 6
Tamamlandı
İY: 0 - 4
PSPS
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sriwijaya FC - PSPS mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PSPS %51.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sriwijaya FC xG
1.55
Dengeli
PSPS xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.0
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%51.0
Çifte Şans 1X: %49.0
Çifte Şans X2: %76.0
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.9
0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.1
1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.4
2.5 Alt: %43.6
3.5 Üst: %34.0
3.5 Alt: %66.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.0
KG Yok
%42.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.7
0-1
%8.6
0-2
%8.4
2-1
%6.3
0-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2
İY X: %40.7
İY 2: %38.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5
İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.9
İY 1.5 Alt: %61.1
İY 2.5 Üst: %14.7
İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4
İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.42
+
Dep
5.55
=
Toplam
9.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.4
8.5 Alt: %33.6
9.5 Üst: %53.8
9.5 Alt: %46.2
10.5 Üst: %41.3
10.5 Alt: %58.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %48.4
İY 4.5 Alt: %51.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.2 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %57.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.2
Ev: 11.1 • Dep: 14.1
İsabetli Şut
8.8
Ev: 4 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.5
21.5 Alt: %23.5
23.5 Şut Üst: %62.1
23.5 Alt: %37.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.0
7.5 Alt: %35.0
8.5 İsabetli Üst: %51.5
8.5 Alt: %48.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSriwijaya FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PSPS
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sriwijaya FC (+0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
PSPS (-0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.25 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.2 |
| -1.25 | @9.51 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.00 | @8.77 | %11.4 | %14.4 | @1.13 | %88.6 |
| -0.75 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| -0.50 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.25 | @3.62 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| 0.0 | @3.09 | %32.3 | %25.2 | @1.48 | %67.7 |
| +0.25 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +0.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +1.00 | @1.57 | %63.7 | %22.5 | @2.76 | %36.3 |
| +1.25 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| +1.50 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.1 | %0.0 | @4.36 | %22.9 |
| +2.00 | @1.36 | %73.5 | %23.9 | @3.77 | %26.5 |
| +2.25 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +3.00 | @2.32 | %43.0 | %22.7 | @1.75 | %57.0 |
| +3.25 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +3.50 | @3.01 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.2% | 8.7% | 8.4% | 5.0% | 2.2% | 0.8% |
| 1 Gol | 5.4% | 11.9% | 9.8% | 5.8% | 2.6% | 0.9% |
| 2 Gol | 3.6% | 6.4% | 5.7% | 3.4% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.5% | 2.2% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Sriwijaya FC — Son 5 Maç
M
vs Persiraja Banda Aceh (D)
2 - 1
M
vs Sumsel United (D)
3 - 0
M
vs Persikad Depok FC (E)
1 - 2
M
vs Bekasi City (E)
0 - 1
M
vs Isenmulang Kalteng (D)
15 - 0
PSPS — Son 5 Maç
B
vs Bekasi City (E)
0 - 0
M
vs Bekasi City (D)
4 - 0
M
vs Bekasi City (D)
4 - 3
B
vs Bekasi City (E)
0 - 0
G
vs PSGC Ciamis (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.