Fransa
National 2 - Group C •
10.01.2026 — 20:00
Toulon
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Frejus St-Raphael
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%79
Toulon - Frejus St-Raphael mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Toulon %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Toulon xG
1.60
Dengeli
Frejus St-Raphael xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.1
X (Beraberlik)
%30.7
2 (Deplasman)
%29.3
Çifte Şans 1X: %70.7
Çifte Şans X2: %59.9
Çifte Şans 12: %69.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.3
0.5 Alt: %11.8
1.5 Üst: %66.3
1.5 Alt: %33.7
2.5 Üst: %38.6
2.5 Alt: %61.4
3.5 Üst: %18.7
3.5 Alt: %81.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.8
KG Yok
%54.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%12.1
0-0
%11.7
0-1
%9.8
2-1
%8.1
2-0
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4
İY X: %47.8
İY 2: %22.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.7
İY 0.5 Alt: %37.3
İY 1.5 Üst: %27.2
İY 1.5 Alt: %72.8
İY 2.5 Üst: %8.1
İY 2.5 Alt: %91.9
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
3.89
=
Toplam
8.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.7
8.5 Alt: %53.3
9.5 Üst: %33.8
9.5 Alt: %66.2
10.5 Üst: %22.9
10.5 Alt: %77.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.88 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %34.7
İY 4.5 Alt: %65.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.0 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %34.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.8
Ev: 11.5 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.8
21.5 Alt: %57.2
23.5 Şut Üst: %27.2
23.5 Alt: %72.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.4
7.5 Alt: %55.6
8.5 İsabetli Üst: %30.9
8.5 Alt: %69.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiToulon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Frejus St-Raphael
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Toulon (-0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Frejus St-Raphael (+0.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.60 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.2 |
| -1.25 | @4.98 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -1.00 | @4.36 | %22.9 | %22.1 | @1.30 | %77.1 |
| -0.75 | @3.07 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| -0.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -0.25 Ana Hat | @2.12 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.8 |
| 0.0 | @1.73 | %57.7 | %30.7 | @2.37 | %42.3 |
| +0.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.50 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +0.75 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +1.00 | @1.16 | %86.3 | %18.1 | @7.30 | %13.7 |
| +1.25 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.10 | %12.3 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.91 | %11.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +2.00 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %27.8 | @2.14 | %46.8 |
| +2.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +2.50 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.75 | @3.16 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| +3.00 | @4.33 | %23.1 | %19.9 | @1.30 | %76.9 |
| +3.25 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| +3.50 | @5.40 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.8% | 9.8% | 5.5% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.2% | 14.3% | 6.7% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.1% | 8.1% | 4.1% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.3% | 3.3% | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Toulon — Son 5 Maç
B
vs Hyères (E)
0 - 0
B
vs Bobigny (D)
1 - 1
B
vs Frejus St-Raphael (E)
2 - 2
M
vs Hyères (E)
1 - 2
B
vs Frejus St-Raphael (D)
0 - 0
Frejus St-Raphael — Son 5 Maç
B
vs Toulon (D)
2 - 2
B
vs Toulon (E)
0 - 0
M
vs Toulon (D)
2 - 0
B
vs Toulon (E)
0 - 0
B
vs Toulon (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.03.2025 | National 2 - Group A | Toulon | 2 - 2 | Frejus St-Raphael |
| 02.11.2024 | National 2 - Group A | Frejus St-Raphael | 0 - 0 | Toulon |
| 27.04.2024 | National 2 - Group A | Toulon | 2 - 0 | Frejus St-Raphael |
| 16.12.2023 | National 2 - Group A | Frejus St-Raphael | 0 - 0 | Toulon |
| 21.01.2023 | National 2 - Group C | Frejus St-Raphael | 2 - 2 | Toulon |
| 27.08.2022 | National 2 - Group C | Toulon | 0 - 0 | Frejus St-Raphael |
| 14.05.2022 | National 2 - Group C | Frejus St-Raphael | 2 - 1 | Toulon |