Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
11.01.2026 — 18:30
Barbadás
Elo: 1404λ (Beklenen Gol): 0.89
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
CD Lugo B
Elo: 1522λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%80
Barbadás - CD Lugo B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barbadás %32.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barbadás xG
1.20
Dengeli
CD Lugo B xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.8
X (Beraberlik)
%35.3
2 (Deplasman)
%31.9
Çifte Şans 1X: %68.1
Çifte Şans X2: %67.2
Çifte Şans 12: %64.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.8
0.5 Alt: %18.2
1.5 Üst: %53.6
1.5 Alt: %46.5
2.5 Üst: %25.9
2.5 Alt: %74.1
3.5 Üst: %10.3
3.5 Alt: %89.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.3
KG Yok
%64.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.2
1-1
%14.3
1-0
%14.3
0-1
%14.0
2-0
%6.8
0-2
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.4
İY X: %53.7
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.2
İY 0.5 Alt: %45.8
İY 1.5 Üst: %19.4
İY 1.5 Alt: %80.6
İY 2.5 Üst: %4.6
İY 2.5 Alt: %95.4
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.87
+
Dep
3.59
=
Toplam
7.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.3
8.5 Alt: %66.7
9.5 Üst: %22.0
9.5 Alt: %78.1
10.5 Üst: %13.5
10.5 Alt: %86.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.43 Korner (Ev: 1.78, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %26.2
İY 4.5 Alt: %73.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.5 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %38.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 9.5 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3.4 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.8
21.5 Alt: %80.2
23.5 Şut Üst: %9.9
23.5 Alt: %90.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.5
7.5 Alt: %70.5
8.5 İsabetli Üst: %18.3
8.5 Alt: %81.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBarbadás
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Barbadás (0.0)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %35.4
CD Lugo B (+0.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.50 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.25 | @7.61 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.00 | @6.71 | %14.9 | %21.0 | @1.18 | %85.1 |
| -0.75 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -0.50 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -0.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %35.4 | @2.03 | %49.3 |
| +0.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| +0.50 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +0.75 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.16 | %24.0 |
| +1.00 | @1.17 | %85.8 | %20.6 | @7.06 | %14.2 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.97 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.89 | %11.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +2.00 | @2.80 | %35.7 | %27.7 | @1.56 | %64.3 |
| +2.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +2.50 | @3.87 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.2 |
| +2.75 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| +3.00 | @8.27 | %12.1 | %15.7 | @1.14 | %87.9 |
| +3.25 | @9.04 | %11.1 | %0.0 | @1.12 | %88.9 |
| +3.50 | @9.81 | %10.2 | %0.0 | @1.11 | %89.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.2% | 14.0% | 6.5% | 1.9% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.3% | 14.3% | 5.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.8% | 5.9% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.0% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Barbadás — Son 5 Maç
B
vs Compostela (D)
1 - 1
B
vs Coruña (E)
0 - 0
M
vs Alondras (E)
1 - 2
M
vs CD Lugo B (D)
2 - 0
M
vs Alondras (D)
2 - 0
CD Lugo B — Son 5 Maç
G
vs Viveiro (E)
1 - 0
M
vs Celtiga (D)
2 - 0
B
vs Cambados (E)
1 - 1
G
vs Viveiro (E)
1 - 0
G
vs Barbadás (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 2 - 0 | Barbadás |
| 08.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 0 - 1 | CD Lugo B |
| 05.05.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | CD Lugo B | 0 - 1 | Barbadás |
| 14.01.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Barbadás | 1 - 1 | CD Lugo B |