Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 22.03.2026 — 19:30

Cambados

Elo: 1422
λ (Beklenen Gol): 1.09
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

CD Lugo B

Elo: 1522
λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Cambados - CD Lugo B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CD Lugo B %46.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cambados xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
CD Lugo B xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.5
X (Beraberlik) %27.5
2 (Deplasman) %46.0

Çifte Şans 1X: %54.0
Çifte Şans X2: %73.5
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6 0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.2 1.5 Alt: %25.8
2.5 Üst: %48.2 2.5 Alt: %51.8
3.5 Üst: %26.4 3.5 Alt: %73.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.7
KG Yok %47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
0-1
%10.3
1-2
%9.2
0-2
%8.5
0-0
%8.3
1-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1 İY X: %43.9 İY 2: %34.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2 İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.4 İY 1.5 Alt: %66.6
İY 2.5 Üst: %11.3 İY 2.5 Alt: %88.7
İY 3.5 Üst: %3.0 İY 3.5 Alt: %97.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.28
+
Dep 4.97
=
Toplam 9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.6 8.5 Alt: %42.4
9.5 Üst: %44.5 9.5 Alt: %55.6
10.5 Üst: %32.3 10.5 Alt: %67.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 1.97, Dep: 2.28)
İY 4.5 Üst: %42.0 İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %34.6 | Eşit: %13.0 | Dep: %52.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.1
Ev: 10.7 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 8.1
Ev: 3.8 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.9 21.5 Alt: %38.2
23.5 Şut Üst: %45.3 23.5 Alt: %54.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.5 7.5 Alt: %44.5
8.5 İsabetli Üst: %41.5 8.5 Alt: %58.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cambados
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cambados (+0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
CD Lugo B (-0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.52 %10.5 %0.0 @1.12 %89.5
-1.25 @8.75 %11.4 %0.0 @1.13 %88.6
-1.00 @7.99 %12.5 %16.0 @1.14 %87.5
-0.75 @4.96 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-0.50 @3.77 %26.6 %0.0 @1.36 %73.5
-0.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
0.0 @2.72 %36.7 %27.7 @1.58 %63.3
+0.25 Ana Hat @2.13 %46.9 %0.0 @1.88 %53.1
+0.50 @1.84 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+0.75 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+1.00 @1.43 %70.0 %22.6 @3.34 %30.0
+1.25 @1.35 %73.8 %0.0 @3.82 %26.2
+1.50 @1.30 %76.8 %0.0 @4.31 %23.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.43 %70.2 %0.0 @3.35 %29.9
+2.00 @1.54 %64.9 %26.2 @2.85 %35.1
+2.25 @1.81 %55.1 %0.0 @2.23 %44.9
+2.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+2.75 @2.41 %41.5 %0.0 @1.71 %58.5
+3.00 @3.00 %33.3 %21.9 @1.50 %66.7
+3.25 @3.42 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
+3.50 @3.84 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.4% 10.3% 8.5% 4.3% 1.6% 0.5%
1 Gol 7.2% 13.2% 9.3% 4.7% 1.8% 0.5%
2 Gol 4.4% 6.7% 5.1% 2.5% 1.0% 0.3%
3 Gol 1.6% 2.4% 1.8% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.7% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Cambados — Son 5 Maç
M vs Celta de Vigo III (D)
4 - 1
M vs Noia (D)
2 - 1
B vs CD Lugo B (D)
1 - 1
CD Lugo B — Son 5 Maç
B vs Boiro (E)
1 - 1
B vs Barbadás (D)
1 - 1
G vs Viveiro (E)
1 - 0
M vs Celtiga (D)
2 - 0
B vs Cambados (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 Tercera División RFEF - Group 1 CD Lugo B 1 - 1 Cambados