Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 11.04.2026 — 19:45

CD Lugo B

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 1.02
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Celta de Vigo III

Elo: 1517
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
CD Lugo B - Celta de Vigo III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CD Lugo B %34.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
CD Lugo B xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Celta de Vigo III xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.4
X (Beraberlik) %32.7
2 (Deplasman) %32.9

Çifte Şans 1X: %67.2
Çifte Şans X2: %65.6
Çifte Şans 12: %67.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.7 0.5 Alt: %14.3
1.5 Üst: %60.9 1.5 Alt: %39.1
2.5 Üst: %32.8 2.5 Alt: %67.2
3.5 Üst: %14.6 3.5 Alt: %85.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.4
KG Yok %58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.5
0-0
%14.3
1-0
%12.6
0-1
%12.2
2-0
%7.0
2-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3 İY X: %50.4 İY 2: %24.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.0 İY 0.5 Alt: %41.0
İY 1.5 Üst: %23.6 İY 1.5 Alt: %76.4
İY 2.5 Üst: %6.4 İY 2.5 Alt: %93.6
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.14
+
Dep 3.85
=
Toplam 8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.7 8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3 9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4 10.5 Alt: %81.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %30.9 İY 4.5 Alt: %69.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.8 | Eşit: %14.3 | Dep: %38.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.5
Ev: 10.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 6.8
Ev: 3.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %31.7 21.5 Alt: %68.3
23.5 Şut Üst: %18.2 23.5 Alt: %81.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.5 7.5 Alt: %62.5
8.5 İsabetli Üst: %24.8 8.5 Alt: %75.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
CD Lugo B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
CD Lugo B (0.0)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %32.8
Celta de Vigo III (+0.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.84
%54.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.19
%45.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.36 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
-1.25 @6.59 %15.2 %0.0 @1.18 %84.8
-1.00 @5.83 %17.2 %20.8 @1.21 %82.8
-0.75 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
-0.50 @2.90 %34.4 %0.0 @1.52 %65.6
-0.25 @2.43 %41.2 %0.0 @1.70 %58.8
0.0 Ana Hat @1.95 %51.2 %32.8 @2.05 %48.8
+0.25 @1.65 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
+0.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
+0.75 @1.34 %74.7 %0.0 @3.96 %25.3
+1.00 @1.19 %84.2 %20.2 @6.32 %15.8
+1.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.12 %14.1
+1.50 @1.14 %87.4 %0.0 @7.91 %12.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.84 %54.4 %0.0 @2.19 %45.6
+2.00 @2.20 %45.5 %28.1 @1.83 %54.5
+2.25 @2.63 %38.1 %0.0 @1.61 %61.9
+2.50 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
+2.75 @3.85 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
+3.00 @5.64 %17.7 %18.2 @1.22 %82.3
+3.25 @6.27 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
+3.50 @6.90 %14.5 %0.0 @1.17 %85.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.3% 12.2% 6.6% 2.2% 0.5% 0.1%
1 Gol 12.6% 14.6% 6.7% 2.2% 0.6% 0.1%
2 Gol 7.0% 6.9% 3.4% 1.1% 0.3% 0.1%
3 Gol 2.4% 2.4% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
CD Lugo B — Son 5 Maç
G vs Silva (D)
0 - 1
M vs Estradense (D)
1 - 0
M vs Celtiga (E)
1 - 2
G vs Cambados (D)
0 - 1
B vs Boiro (E)
1 - 1
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G vs Cambados (E)
4 - 1
G vs Noia (E)
5 - 0
M vs Villalbés (D)
1 - 0
B vs Villalbés (D)
0 - 0
B vs Noia (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.