İngiltere
Premier League •
02.04.2026 — 23:30
Spanish Town Police
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.09
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Mount Pleasant Academy
Elo: 1587λ (Beklenen Gol): 5.13
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Spanish Town Police - Mount Pleasant Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 5.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mount Pleasant Academy %92.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %4.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Spanish Town Police xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mount Pleasant Academy xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%2.6
X (Beraberlik)
%4.8
2 (Deplasman)
%92.6
Çifte Şans 1X: %7.4
Çifte Şans X2: %97.4
Çifte Şans 12: %95.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5
0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.5
1.5 Alt: %1.5
2.5 Üst: %94.3
2.5 Alt: %5.7
3.5 Üst: %85.7
3.5 Alt: %14.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.1
KG Yok
%33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-5
%7.0
1-4
%6.8
0-5
%6.4
0-4
%6.2
1-6
%6.0
0-6
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %6.3
İY X: %17.7
İY 2: %76.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.8
İY 0.5 Alt: %7.2
İY 1.5 Üst: %75.3
İY 1.5 Alt: %24.7
İY 2.5 Üst: %48.7
İY 2.5 Alt: %51.3
İY 3.5 Üst: %24.4
İY 3.5 Alt: %75.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.18
+
Dep
9
=
Toplam
13.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.8
8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.6
9.5 Alt: %15.4
10.5 Üst: %76.4
10.5 Alt: %23.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.06 Korner (Ev: 1.92, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %72.3
İY 4.5 Alt: %27.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %6.8 |
Eşit: %4.7 |
Dep: %88.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.4
Ev: 10.4 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.7
Ev: 3.7 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.3
21.5 Alt: %4.7
23.5 Şut Üst: %89.9
23.5 Alt: %10.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.7
7.5 Alt: %10.3
8.5 İsabetli Üst: %82.5
8.5 Alt: %17.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSpanish Town Police
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mount Pleasant Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Spanish Town Police (+2.00)
@3.18
%31.5 İhtimal
İade (Push): %20.6
Mount Pleasant Academy (-2.00)
@1.46
%68.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.39
%71.8 İhtimal
İade (Push): %20.9
+4.00 Gol Alt
@3.54
%28.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @82.80 | %1.2 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.25 | @81.65 | %1.2 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.00 | @80.50 | %1.2 | %2.8 | @1.01 | %98.8 |
| -0.75 | @38.00 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.4 |
| -0.50 | @25.11 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
| -0.25 | @24.17 | %4.1 | %0.0 | @1.04 | %95.9 |
| 0.0 | @23.24 | %4.3 | %7.5 | @1.04 | %95.7 |
| +0.25 | @12.49 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| +0.50 | @8.75 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| +0.75 | @8.15 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| +1.00 | @7.56 | %13.2 | %13.6 | @1.15 | %86.8 |
| +1.25 | @5.12 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| +1.50 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @42.51 | %2.4 |
| +2.00 | @1.02 | %97.6 | %6.6 | @41.05 | %2.4 |
| +2.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.32 | %5.8 |
| +2.50 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.25 | %8.9 |
| +2.75 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.49 | %9.5 |
| +3.00 | @1.11 | %89.7 | %13.4 | @9.73 | %10.3 |
| +3.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.97 | %16.7 |
| +3.50 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.5% | 1.6% | 4.4% | 7.5% | 9.7% | 9.9% |
| 1 Gol | 0.2% | 2.0% | 4.8% | 8.2% | 10.6% | 10.8% |
| 2 Gol | 0.2% | 1.0% | 2.6% | 4.5% | 5.8% | 5.9% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.4% | 1.0% | 1.6% | 2.1% | 2.2% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.6% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
Spanish Town Police — Son 5 Maç
M
vs Waterhouse (D)
5 - 1
G
vs Arnett Gardens (D)
1 - 2
M
vs Arnett Gardens (E)
2 - 10
Mount Pleasant Academy — Son 5 Maç
G
vs Molynes United (E)
2 - 0
B
vs Molynes United (D)
0 - 0
B
vs Molynes United (E)
1 - 1
G
vs Humble Lions (D)
0 - 4
G
vs Molynes United (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.