İngiltere
Premier League •
21.04.2026 — 00:00
Cavalier
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 4.27
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Spanish Town Police
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cavalier - Spanish Town Police mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.27, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cavalier %91.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%73.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cavalier xG
3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Spanish Town Police xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.27 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%91.1
X (Beraberlik)
%6.1
2 (Deplasman)
%2.8
Çifte Şans 1X: %97.2
Çifte Şans X2: %8.9
Çifte Şans 12: %93.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.0
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.3
1.5 Alt: %3.7
2.5 Üst: %87.9
2.5 Alt: %12.1
3.5 Üst: %74.0
3.5 Alt: %26.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.5
KG Yok
%44.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor4-0
%8.8
3-0
%8.2
5-0
%7.5
4-1
%7.2
3-1
%6.8
5-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %73.3
İY X: %20.7
İY 2: %6.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.8
İY 0.5 Alt: %11.2
İY 1.5 Üst: %65.7
İY 1.5 Alt: %34.3
İY 2.5 Üst: %37.3
İY 2.5 Alt: %62.7
İY 3.5 Üst: %16.1
İY 3.5 Alt: %84.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.31
+
Dep
3.38
=
Toplam
13.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.8
8.5 Alt: %7.2
9.5 Üst: %87.5
9.5 Alt: %12.5
10.5 Üst: %80.3
10.5 Alt: %19.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.29 Korner (Ev: 4.74, Dep: 1.55)
İY 4.5 Üst: %75.3
İY 4.5 Alt: %24.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %96.2 |
Eşit: %1.9 |
Dep: %1.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.9
Ev: 24 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
12.7
Ev: 10 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.3
21.5 Alt: %2.7
23.5 Şut Üst: %93.7
23.5 Alt: %6.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.7
7.5 Alt: %6.3
8.5 İsabetli Üst: %88.6
8.5 Alt: %11.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCavalier
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Spanish Town Police
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cavalier (-2.00)
@1.49
%67.0 İhtimal
İade (Push): %21.2
Spanish Town Police (+2.00)
@3.03
%33.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.79
%55.7 İhtimal
İade (Push): %23.2
+4.00 Gol Alt
@2.26
%44.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| -1.25 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.94 | %20.2 |
| -1.00 | @1.16 | %86.5 | %14.4 | @7.40 | %13.5 |
| -0.75 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.03 | %12.5 |
| -0.50 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.65 | %11.6 |
| -0.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.68 | %7.9 |
| 0.0 | @1.04 | %96.1 | %8.0 | @25.66 | %3.9 |
| +0.25 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.77 | %3.7 |
| +0.50 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.88 | %3.6 |
| +0.75 | @1.02 | %97.7 | %0.0 | @43.19 | %2.3 |
| +1.00 | @1.01 | %99.0 | %2.6 | @98.96 | %1.0 |
| +1.25 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @100.28 | %1.0 |
| +1.50 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @101.60 | %1.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %94.9 | %0.0 | @19.59 | %5.1 |
| +2.00 | @1.06 | %94.6 | %11.0 | @18.46 | %5.4 |
| +2.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.18 | %10.9 |
| +2.50 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.34 | %15.8 |
| +2.75 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
| +3.00 | @1.24 | %80.7 | %18.2 | @5.18 | %19.3 |
| +3.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +3.50 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.0% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 3.3% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.5% | 6.2% | 2.6% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.7% | 8.8% | 3.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 11.5% | 9.4% | 3.9% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 9.8% | 8.1% | 3.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
Cavalier — Son 5 Maç
M
vs Montego Bay United (D)
3 - 1
M
vs Montego Bay United (D)
1 - 0
G
vs Montego Bay United (E)
3 - 0
M
vs Montego Bay United (D)
1 - 0
B
vs Montego Bay United (E)
1 - 1
Spanish Town Police — Son 5 Maç
M
vs Molynes United (D)
9 - 0
M
vs Montego Bay United (D)
6 - 0
G
vs Dunbeholden (E)
4 - 1
G
vs Mount Pleasant Academy (E)
1 - 0
M
vs Waterhouse (D)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.