Indonesia
I-League - 2nd Division •
08.04.2026 — 13:30
Sudeva
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 1.10
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Delhi FC
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sudeva - Delhi FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.10, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sudeva %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sudeva xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Delhi FC xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.10 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.4
X (Beraberlik)
%33.5
2 (Deplasman)
%24.1
Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.5
0.5 Alt: %16.5
1.5 Üst: %56.5
1.5 Alt: %43.5
2.5 Üst: %28.6
2.5 Alt: %71.4
3.5 Üst: %11.9
3.5 Alt: %88.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.6
KG Yok
%63.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.5
1-0
%16.1
1-1
%14.0
0-1
%10.8
2-0
%9.4
2-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.4
İY X: %52.0
İY 2: %18.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.2
İY 0.5 Alt: %43.8
İY 1.5 Üst: %21.0
İY 1.5 Alt: %79.0
İY 2.5 Üst: %5.3
İY 2.5 Alt: %94.7
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.3
+
Dep
3.36
=
Toplam
7.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.9
8.5 Alt: %64.1
9.5 Üst: %24.1
9.5 Alt: %75.9
10.5 Üst: %15.1
10.5 Alt: %84.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.52 Korner (Ev: 1.98, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %27.8
İY 4.5 Alt: %72.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.2 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.6
Ev: 10.8 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
6.5
Ev: 3.8 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.2
21.5 Alt: %75.8
23.5 Şut Üst: %12.8
23.5 Alt: %87.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.8
7.5 Alt: %67.2
8.5 İsabetli Üst: %20.9
8.5 Alt: %79.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSudeva
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Delhi FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sudeva (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Delhi FC (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.58 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -1.25 | @4.90 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -1.00 | @4.22 | %23.7 | %24.4 | @1.31 | %76.3 |
| -0.75 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -0.50 | @2.36 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| 0.0 | @1.57 | %63.7 | %33.5 | @2.75 | %36.3 |
| +0.25 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +0.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.14 | %24.2 |
| +0.75 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.78 | %17.3 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %16.6 | @10.99 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.09 | %8.3 |
| +1.50 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.18 | %7.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.00 | @2.53 | %39.6 | %27.9 | @1.66 | %60.4 |
| +2.25 | @3.02 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +2.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +2.75 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +3.00 | @7.06 | %14.2 | %16.7 | @1.16 | %85.8 |
| +3.25 | @7.77 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
| +3.50 | @8.48 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.5% | 10.9% | 4.5% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.1% | 14.0% | 5.0% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.4% | 7.2% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.5% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sudeva — Son 5 Maç
B
vs Karbi Anglong Morning Star FC (D)
0 - 0
M
vs Dempo (D)
3 - 1
G
vs Bengaluru United (E)
1 - 0
Delhi FC — Son 5 Maç
G
vs Karbi Anglong Morning Star FC (E)
2 - 1
B
vs NEROCA (D)
1 - 1
B
vs Shillong Lajong (D)
0 - 0
M
vs Rajasthan United (D)
3 - 1
M
vs Bengaluru United (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.