Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 07.03.2026 — 18:45

Muleño

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 1.29
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Unión Molinense

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Muleño - Unión Molinense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unión Molinense %37.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Muleño xG 1.60
Dengeli
Unión Molinense xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.5
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %37.6

Çifte Şans 1X: %62.4
Çifte Şans X2: %65.5
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.0 0.5 Alt: %8.0
1.5 Üst: %75.2 1.5 Alt: %24.8
2.5 Üst: %49.5 2.5 Alt: %50.5
3.5 Üst: %27.6 3.5 Alt: %72.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.9
KG Yok %45.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
0-1
%8.6
1-2
%8.4
1-0
%8.2
2-1
%8.0
0-0
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2 İY X: %43.7 İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.9 İY 0.5 Alt: %31.1
İY 1.5 Üst: %34.3 İY 1.5 Alt: %65.7
İY 2.5 Üst: %11.9 İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.68
+
Dep 4.64
=
Toplam 9.33
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.7 8.5 Alt: %41.3
9.5 Üst: %45.6 9.5 Alt: %54.4
10.5 Üst: %33.4 10.5 Alt: %66.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.29 Korner (Ev: 2.15, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %42.8 İY 4.5 Alt: %57.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.9 | Eşit: %13.3 | Dep: %42.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.4
Ev: 11.9 • Dep: 11.5
İsabetli Şut 8.2
Ev: 4.2 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.3 21.5 Alt: %35.7
23.5 Şut Üst: %48.0 23.5 Alt: %52.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.2 7.5 Alt: %42.8
8.5 İsabetli Üst: %43.3 8.5 Alt: %56.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Muleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Unión Molinense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Muleño (0.0)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %28.1
Unión Molinense (+0.00)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.47 %15.5 %0.0 @1.18 %84.6
-1.25 @5.86 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
-1.00 @5.24 %19.1 %19.0 @1.24 %80.9
-0.75 @3.63 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
-0.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
0.0 Ana Hat @2.09 %47.9 %28.1 @1.92 %52.1
+0.25 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+0.50 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
+0.75 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+1.00 @1.28 %78.2 %20.0 @4.58 %21.8
+1.25 @1.24 %80.6 %0.0 @5.16 %19.4
+1.50 @1.21 %82.5 %0.0 @5.73 %17.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
+2.00 @1.51 %66.4 %25.8 @2.98 %33.6
+2.25 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.3 %0.0 @1.97 %50.8
+2.75 @2.33 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
+3.00 @2.86 %34.9 %22.0 @1.54 %65.1
+3.25 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
+3.50 @3.67 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.0% 8.7% 6.5% 3.0% 1.0% 0.3%
1 Gol 8.2% 13.4% 8.5% 3.8% 1.3% 0.4%
2 Gol 5.9% 8.1% 5.5% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 2.6% 3.5% 2.4% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.1% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Muleño — Son 5 Maç
B vs UCAM Murcia II (E)
2 - 2
B vs UCAM Murcia II (E)
1 - 1
B vs UCAM Murcia II (D)
2 - 2
G vs UCAM Murcia II (E)
2 - 1
M vs UCAM Murcia II (D)
1 - 0
Unión Molinense — Son 5 Maç
G vs El Palmar (D)
0 - 1
B vs El Palmar (D)
1 - 1
B vs El Palmar (E)
2 - 2
G vs El Palmar (E)
2 - 0
G vs El Palmar (D)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.