Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 29.03.2026 — 13:30

Cartagena LU II

Elo: 1419
λ (Beklenen Gol): 1.36
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Muleño

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cartagena LU II - Muleño mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.36, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cartagena LU II %49.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cartagena LU II xG 1.60
Dengeli
Muleño xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.0
X (Beraberlik) %29.9
2 (Deplasman) %21.1

Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %51.0
Çifte Şans 12: %70.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.4 0.5 Alt: %12.6
1.5 Üst: %64.4 1.5 Alt: %35.7
2.5 Üst: %36.5 2.5 Alt: %63.5
3.5 Üst: %17.2 3.5 Alt: %82.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.8
KG Yok %58.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.8
1-1
%13.5
0-0
%12.5
2-0
%10.7
2-1
%8.5
0-1
%8.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.5 İY X: %48.0 İY 2: %17.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.4 İY 0.5 Alt: %38.6
İY 1.5 Üst: %25.9 İY 1.5 Alt: %74.1
İY 2.5 Üst: %7.4 İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.81
+
Dep 3.44
=
Toplam 8.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.2 8.5 Alt: %55.8
9.5 Üst: %31.4 9.5 Alt: %68.6
10.5 Üst: %20.9 10.5 Alt: %79.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.79 Korner (Ev: 2.21, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %33.1 İY 4.5 Alt: %66.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.8 | Eşit: %12.7 | Dep: %25.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.4
Ev: 12.3 • Dep: 8
İsabetli Şut 7.1
Ev: 4.4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.7 21.5 Alt: %61.3
23.5 Şut Üst: %23.7 23.5 Alt: %76.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.1 7.5 Alt: %57.9
8.5 İsabetli Üst: %28.9 8.5 Alt: %71.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Cartagena LU II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Muleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Cartagena LU II (-0.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Muleño (+0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.19 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
-1.25 @3.67 %27.3 %0.0 @1.37 %72.8
-1.00 @3.14 %31.8 %25.1 @1.47 %68.2
-0.75 @2.41 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
-0.50 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
-0.25 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
0.0 @1.43 %69.8 %30.0 @3.31 %30.2
+0.25 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+0.50 @1.27 %78.9 %0.0 @4.73 %21.1
+0.75 @1.18 %85.0 %0.0 @6.65 %15.1
+1.00 @1.09 %92.1 %14.4 @12.62 %7.9
+1.25 @1.08 %92.7 %0.0 @13.68 %7.3
+1.50 @1.07 %93.2 %0.0 @14.74 %6.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
+2.00 Ana Hat @1.98 %50.4 %27.9 @2.02 %49.6
+2.25 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
+2.50 @2.75 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
+2.75 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
+3.00 @4.76 %21.0 %19.4 @1.27 %79.0
+3.25 @5.34 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
+3.50 @5.91 %16.9 %0.0 @1.20 %83.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.6% 8.3% 3.7% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 14.8% 13.5% 5.0% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 10.7% 8.5% 3.4% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.8% 3.9% 1.5% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.6% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Cartagena LU II — Son 5 Maç
M vs Yeclano II (D)
2 - 0
B vs UD Caravaca (D)
1 - 1
M vs UD Caravaca (D)
1 - 0
M vs UD Caravaca (E)
0 - 2
M vs UD Caravaca (E)
0 - 1
Muleño — Son 5 Maç
M vs Balsicas Atlético (E)
0 - 1
M vs Real Murcia II (D)
3 - 0
M vs Unión Molinense (E)
0 - 1
B vs UCAM Murcia II (E)
2 - 2
B vs UCAM Murcia II (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.