Spain
Tercera División RFEF - Group 13 •
26.04.2026 — 19:00
Bala Azul
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.90
3 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Muleño
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bala Azul - Muleño mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bala Azul %38.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bala Azul xG
1.24
Dengeli
Muleño xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.6
X (Beraberlik)
%37.4
2 (Deplasman)
%24.0
Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %61.4
Çifte Şans 12: %62.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.8
0.5 Alt: %22.2
1.5 Üst: %46.8
1.5 Alt: %53.2
2.5 Üst: %20.4
2.5 Alt: %79.6
3.5 Üst: %7.2
3.5 Alt: %92.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.3
KG Yok
%70.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.2
1-0
%18.2
1-1
%13.3
0-1
%12.8
2-0
%8.6
2-1
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.9
İY X: %56.7
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.8
İY 0.5 Alt: %50.2
İY 1.5 Üst: %15.9
İY 1.5 Alt: %84.1
İY 2.5 Üst: %3.4
İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.9
+
Dep
3.11
=
Toplam
7.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.2
8.5 Alt: %72.8
9.5 Üst: %17.0
9.5 Alt: %83.0
10.5 Üst: %9.9
10.5 Alt: %90.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.22 Korner (Ev: 1.79, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %22.4
İY 4.5 Alt: %77.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %31.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 9.5 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3.4 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.1
21.5 Alt: %87.9
23.5 Şut Üst: %5.3
23.5 Alt: %94.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.4
7.5 Alt: %76.6
8.5 İsabetli Üst: %13.6
8.5 Alt: %86.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBala Azul
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Muleño
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bala Azul (-0.25)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Muleño (+0.25)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.04 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -1.25 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.00 | @5.32 | %18.8 | %24.4 | @1.23 | %81.2 |
| -0.75 | @3.33 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -0.50 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| 0.0 | @1.62 | %61.7 | %37.4 | @2.61 | %38.3 |
| +0.25 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.96 | %16.8 |
| +1.00 | @1.09 | %91.9 | %17.3 | @12.35 | %8.1 |
| +1.25 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.64 | %7.3 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.93 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.59 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| +2.00 | @3.62 | %27.7 | %26.4 | @1.38 | %72.3 |
| +2.25 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| +2.50 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| +2.75 | @6.79 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.00 | @12.11 | %8.3 | %13.2 | @1.09 | %91.7 |
| +3.25 | @13.03 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| +3.50 | @13.95 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.2% | 12.8% | 4.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.2% | 13.3% | 4.0% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.6% | 5.6% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bala Azul — Son 5 Maç
B
vs SFC Minerva (E)
0 - 0
B
vs UD Caravaca (D)
0 - 0
M
vs Cieza (E)
1 - 2
B
vs SFC Minerva (D)
0 - 0
G
vs Cieza (E)
1 - 0
Muleño — Son 5 Maç
B
vs Mazarrón FC (E)
1 - 1
B
vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
B
vs El Palmar (E)
0 - 0
G
vs Cartagena LU II (D)
0 - 1
M
vs Balsicas Atlético (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.