İngiltere
Premier League •
08.03.2026 — 02:59
Ksar
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.25
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 0
SNIM
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.38
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ksar - SNIM mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 1.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SNIM %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ksar xG
1.55
Dengeli
SNIM xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.9
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%39.1
Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %67.1
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8
0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.8
1.5 Alt: %25.2
2.5 Üst: %49.0
2.5 Alt: %51.0
3.5 Üst: %27.1
3.5 Alt: %72.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.4
0-1
%9.0
1-2
%8.6
0-0
%8.1
1-0
%8.1
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.1
İY X: %43.9
İY 2: %30.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.6
İY 0.5 Alt: %31.4
İY 1.5 Üst: %33.9
İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.7
İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.2
İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.49
+
Dep
4.51
=
Toplam
8.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.3
8.5 Alt: %45.7
9.5 Üst: %41.2
9.5 Alt: %58.8
10.5 Üst: %29.3
10.5 Alt: %70.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.14 Korner (Ev: 2.06, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %39.8
İY 4.5 Alt: %60.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.0 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %43.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 11.3 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.4
21.5 Alt: %43.6
23.5 Şut Üst: %39.8
23.5 Alt: %60.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.4
7.5 Alt: %47.7
8.5 İsabetli Üst: %38.4
8.5 Alt: %61.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKsar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SNIM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ksar (0.0)
@2.19
%45.7 İhtimal
İade (Push): %28.1
SNIM (+0.00)
@1.84
%54.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.96 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.25 | @6.31 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.00 | @5.67 | %17.6 | %18.5 | @1.21 | %82.4 |
| -0.75 | @3.84 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -0.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.19 | %45.7 | %28.1 | @1.84 | %54.3 |
| +0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +0.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
| +0.75 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| +1.00 | @1.30 | %76.8 | %20.6 | @4.31 | %23.2 |
| +1.25 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.87 | %20.6 |
| +1.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +2.00 | @1.52 | %65.8 | %26.0 | @2.92 | %34.2 |
| +2.25 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.75 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +3.00 | @2.92 | %34.3 | %22.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.25 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +3.50 | @3.74 | %26.7 | %0.0 | @1.37 | %73.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.2% | 9.1% | 6.9% | 3.2% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.1% | 13.4% | 8.6% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.6% | 7.8% | 5.4% | 2.5% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 3.2% | 2.2% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Ksar — Son 5 Maç
B
vs Pompiers (D)
2 - 2
G
vs Inter Nouakchott (E)
3 - 2
B
vs Kaédi (D)
1 - 1
M
vs Nouakchott Academie (E)
0 - 2
M
vs Kaédi (D)
2 - 0
SNIM — Son 5 Maç
G
vs Chemal (E)
2 - 1
B
vs N'Zidane (D)
1 - 1
B
vs Chemal (D)
0 - 0
B
vs N'Zidane (D)
2 - 2
M
vs Chemal (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.