Fransa
Feminine Division 1 •
22.04.2026 — 19:45
Le Havre W
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 1.52
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Lens W
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Le Havre W - Lens W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Le Havre W %40.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Le Havre W xG
1.91
Dengeli
Lens W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.4
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%33.1
Çifte Şans 1X: %66.9
Çifte Şans X2: %59.6
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %79.0
1.5 Alt: %21.0
2.5 Üst: %54.8
2.5 Alt: %45.2
3.5 Üst: %32.5
3.5 Alt: %67.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.9
KG Yok
%41.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
2-1
%8.8
1-2
%7.9
1-0
%7.7
0-1
%6.8
0-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3
İY X: %41.9
İY 2: %26.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.7
İY 0.5 Alt: %28.3
İY 1.5 Üst: %37.9
İY 1.5 Alt: %62.1
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %86.0
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
4.64
=
Toplam
9.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.1
8.5 Alt: %35.9
9.5 Üst: %51.3
9.5 Alt: %48.7
10.5 Üst: %38.9
10.5 Alt: %61.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.5 Korner (Ev: 2.36, Dep: 2.13)
İY 4.5 Üst: %46.7
İY 4.5 Alt: %53.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.9 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %37.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 13.3 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
8.7
Ev: 4.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.8
21.5 Alt: %26.2
23.5 Şut Üst: %58.8
23.5 Alt: %41.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.5
7.5 Alt: %36.5
8.5 İsabetli Üst: %49.9
8.5 Alt: %50.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLe Havre W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lens W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Le Havre W (-0.25)
@2.15
%46.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lens W (+0.25)
@1.87
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.02 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.25 | @4.51 | %22.2 | %0.0 | @1.28 | %77.8 |
| -1.00 | @4.00 | %25.0 | %20.3 | @1.33 | %75.0 |
| -0.75 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| -0.25 Ana Hat | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| 0.0 | @1.82 | %54.9 | %26.8 | @2.22 | %45.1 |
| +0.25 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +0.50 | @1.49 | %67.0 | %0.0 | @3.03 | %33.1 |
| +0.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.78 | %26.4 |
| +1.00 | @1.22 | %81.7 | %18.0 | @5.45 | %18.3 |
| +1.25 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.05 | %16.5 |
| +1.50 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.65 | %15.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.4 | @3.58 | %28.0 |
| +2.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.75 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.00 | @2.42 | %41.3 | %22.5 | @1.70 | %58.7 |
| +3.25 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.50 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 6.8% | 5.2% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.8% | 12.6% | 7.9% | 3.6% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.6% | 8.9% | 6.0% | 2.7% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.3% | 4.5% | 3.1% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.7% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Le Havre W — Son 5 Maç
M
vs Dijon W (D)
2 - 1
B
vs Saint-Étienne W (D)
1 - 1
M
vs Lens W (D)
2 - 1
M
vs Nantes W (D)
2 - 1
B
vs Strasbourg W (E)
2 - 2
Lens W — Son 5 Maç
M
vs Saint-Étienne W (D)
2 - 1
M
vs Dijon W (E)
0 - 1
G
vs Le Havre W (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Feminine Division 1 | Lens W | 2 - 1 | Le Havre W |