Fransa
Feminine Division 1 •
25.04.2026 — 22:00
Strasbourg W
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 1.12
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 2
Le Havre W
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 1.57
Model Güven Derecesi:
%74
Strasbourg W - Le Havre W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 1.57 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Le Havre W %46.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Strasbourg W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Le Havre W xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.3
X (Beraberlik)
%27.0
2 (Deplasman)
%46.8
Çifte Şans 1X: %53.3
Çifte Şans X2: %73.7
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.3
2.5 Alt: %49.7
3.5 Üst: %28.3
3.5 Alt: %71.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.2
KG Yok
%45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.9
0-1
%9.8
1-2
%9.4
0-2
%8.4
0-0
%7.7
1-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.1
İY X: %43.1
İY 2: %34.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3
İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.1
İY 2.5 Alt: %87.9
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.33
+
Dep
5.09
=
Toplam
9.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.8
8.5 Alt: %40.2
9.5 Üst: %46.8
9.5 Alt: %53.2
10.5 Üst: %34.5
10.5 Alt: %65.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %43.6
İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.0 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %53.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 10.9 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.9 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.8
21.5 Alt: %34.2
23.5 Şut Üst: %49.6
23.5 Alt: %50.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.9
7.5 Alt: %42.1
8.5 İsabetli Üst: %44.0
8.5 Alt: %56.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStrasbourg W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Le Havre W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Strasbourg W (+0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Le Havre W (-0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.47 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -1.25 | @8.72 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| -1.00 | @7.97 | %12.5 | %15.8 | @1.14 | %87.5 |
| -0.75 | @4.99 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -0.50 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -0.25 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
| 0.0 | @2.77 | %36.2 | %27.1 | @1.57 | %63.8 |
| +0.25 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +0.50 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +0.75 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.52 | %39.8 |
| +1.00 | @1.45 | %69.0 | %22.5 | @3.22 | %31.0 |
| +1.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.16 | %24.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.7 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +2.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.00 | @2.80 | %35.7 | %22.2 | @1.56 | %64.3 |
| +3.25 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 9.9% | 8.4% | 4.4% | 1.7% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.8% | 12.9% | 9.4% | 4.9% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.3% | 6.7% | 5.3% | 2.8% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.5% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Strasbourg W — Son 5 Maç
M
vs FC Fleury 91 W (D)
3 - 1
G
vs Saint-Étienne W (D)
0 - 2
M
vs Dijon W (E)
0 - 3
B
vs Le Havre W (D)
2 - 2
B
vs Le Havre W (E)
1 - 1
Le Havre W — Son 5 Maç
M
vs Lens W (E)
0 - 1
M
vs Dijon W (D)
2 - 1
B
vs Saint-Étienne W (D)
1 - 1
M
vs Nantes W (D)
2 - 1
B
vs Strasbourg W (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.09.2025 | Feminine Division 1 | Le Havre W | 2 - 2 | Strasbourg W |
| 13.04.2025 | Feminine Division 1 | Strasbourg W | 1 - 1 | Le Havre W |
| 07.12.2024 | Feminine Division 1 | Le Havre W | 1 - 1 | Strasbourg W |