Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 23.01.2026 — 22:30

RAAL La Louviere U21

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 1.47
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Lommel U21

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 1.58
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
RAAL La Louviere U21 - Lommel U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 1.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RAAL La Louviere U21 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lommel U21 xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %25.7
2 (Deplasman) %39.7

Çifte Şans 1X: %60.3
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4 0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.6 1.5 Alt: %18.4
2.5 Üst: %58.8 2.5 Alt: %41.2
3.5 Üst: %36.4 3.5 Alt: %63.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.0
KG Yok %38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.8
1-2
%8.7
2-1
%8.1
0-1
%6.7
2-2
%6.4
1-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1 İY X: %40.6 İY 2: %31.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7 İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %40.7 İY 1.5 Alt: %59.3
İY 2.5 Üst: %15.9 İY 2.5 Alt: %84.1
İY 3.5 Üst: %4.9 İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.03
+
Dep 5.12
=
Toplam 10.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.5 8.5 Alt: %31.6
9.5 Üst: %56.2 9.5 Alt: %43.9
10.5 Üst: %43.7 10.5 Alt: %56.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.32, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %50.0 İY 4.5 Alt: %50.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.5 | Eşit: %12.7 | Dep: %44.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.8
Ev: 13 • Dep: 12.8
İsabetli Şut 9
Ev: 4.6 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.1 21.5 Alt: %19.9
23.5 Şut Üst: %66.8 23.5 Alt: %33.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.9 7.5 Alt: %32.1
8.5 İsabetli Üst: %54.8 8.5 Alt: %45.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RAAL La Louviere U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RAAL La Louviere U21 (0.0)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %25.9
Lommel U21 (+0.00)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.10 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
-1.25 @5.54 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.00 @4.99 %20.0 %18.2 @1.25 %80.0
-0.75 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
-0.50 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.4
-0.25 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
0.0 Ana Hat @2.14 %46.7 %25.9 @1.88 %53.3
+0.25 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
+0.50 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+0.75 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
+1.00 @1.33 %75.3 %19.7 @4.05 %24.7
+1.25 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+1.50 @1.25 %80.2 %0.0 @5.04 %19.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %79.1 %0.0 @4.77 %21.0
+2.00 @1.32 %75.9 %23.1 @4.15 %24.1
+2.25 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.0
+2.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.6
+2.75 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
+3.00 @2.16 %46.2 %22.6 @1.86 %53.8
+3.25 @2.48 %40.3 %0.0 @1.68 %59.7
+3.50 @2.80 %35.8 %0.0 @1.56 %64.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.6% 6.7% 6.0% 3.2% 1.3% 0.4%
1 Gol 6.2% 11.9% 8.8% 4.6% 1.8% 0.6%
2 Gol 5.1% 8.1% 6.4% 3.4% 1.3% 0.4%
3 Gol 2.5% 4.0% 3.2% 1.7% 0.7% 0.2%
4 Gol 0.9% 1.5% 1.2% 0.6% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
RAAL La Louviere U21 — Son 5 Maç
M vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
6 - 0
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
M vs Lommel U21 (D)
2 - 1
Lommel U21 — Son 5 Maç
G vs RFC de Liege U21 (D)
1 - 4
G vs Francs Borains U21 (E)
3 - 0
B vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
1 - 1
M vs RWDM U21 (D)
3 - 0
G vs RAAL La Louviere U21 (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
12.09.2025 Reserve Pro League Lommel U21 2 - 1 RAAL La Louviere U21