Belçika
Reserve Pro League •
30.01.2026 — 22:00
Lommel U21
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.43
5 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
RWDM U21
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.90
Model Güven Derecesi:
%79
Lommel U21 - RWDM U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 1.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RWDM U21 %48.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lommel U21 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
RWDM U21 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.3
X (Beraberlik)
%23.8
2 (Deplasman)
%48.0
Çifte Şans 1X: %52.0
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.2
1.5 Alt: %14.8
2.5 Üst: %64.6
2.5 Alt: %35.4
3.5 Üst: %42.6
3.5 Alt: %57.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.4
KG Yok
%34.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.5
1-2
%9.3
2-1
%6.9
2-2
%6.6
0-2
%6.5
0-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.6
İY X: %38.4
İY 2: %37.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7
İY 0.5 Alt: %23.4
İY 1.5 Üst: %44.9
İY 1.5 Alt: %55.1
İY 2.5 Üst: %18.9
İY 2.5 Alt: %81.2
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.95
+
Dep
5.81
=
Toplam
10.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.6
8.5 Alt: %25.4
9.5 Üst: %63.3
9.5 Alt: %36.7
10.5 Üst: %51.1
10.5 Alt: %48.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.95 Korner (Ev: 2.28, Dep: 2.67)
İY 4.5 Üst: %55.0
İY 4.5 Alt: %45.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.9 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %54.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 12.7 • Dep: 14.8
İsabetli Şut
9.6
Ev: 4.5 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.8
21.5 Alt: %12.2
23.5 Şut Üst: %77.5
23.5 Alt: %22.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.2
7.5 Alt: %25.8
8.5 İsabetli Üst: %62.1
8.5 Alt: %37.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RWDM U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lommel U21 (+0.50)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
RWDM U21 (-0.50)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.79 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.25 | @7.18 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.00 | @6.58 | %15.2 | %15.5 | @1.18 | %84.8 |
| -0.75 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -0.50 | @3.52 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
| -0.25 | @3.10 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| 0.0 | @2.67 | %37.4 | %24.1 | @1.60 | %62.6 |
| +0.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +0.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +1.00 | @1.51 | %66.4 | %21.0 | @2.98 | %33.6 |
| +1.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +1.50 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +2.00 | @1.24 | %81.0 | %21.0 | @5.25 | %19.1 |
| +2.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +2.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| +2.75 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.6 |
| +3.00 | @1.87 | %53.6 | %22.4 | @2.16 | %46.4 |
| +3.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +3.50 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 6.2% | 6.6% | 4.2% | 2.0% | 0.8% |
| 1 Gol | 4.5% | 10.6% | 9.4% | 6.0% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.7% | 7.1% | 6.7% | 4.3% | 2.0% | 0.8% |
| 3 Gol | 1.8% | 3.4% | 3.2% | 2.0% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.2% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Lommel U21 — Son 5 Maç
G
vs RAAL La Louviere U21 (D)
0 - 2
G
vs RFC de Liege U21 (D)
1 - 4
G
vs Francs Borains U21 (E)
3 - 0
B
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
1 - 1
M
vs RWDM U21 (D)
3 - 0
RWDM U21 — Son 5 Maç
G
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
2 - 1
G
vs Sporting Charleroi II (E)
2 - 1
G
vs Lommel U21 (E)
3 - 0
G
vs Lommel U21 (D)
0 - 2
G
vs Lommel U21 (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Reserve Pro League | RWDM U21 | 3 - 0 | Lommel U21 |
| 26.04.2024 | Reserve Pro League | Lommel U21 | 0 - 2 | RWDM U21 |
| 08.12.2023 | Reserve Pro League | RWDM U21 | 2 - 1 | Lommel U21 |
| 20.02.2023 | Reserve Pro League | Lommel U21 | 1 - 6 | RWDM U21 |
| 19.09.2022 | Reserve Pro League | RWDM U21 | 1 - 5 | Lommel U21 |