Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 27.02.2026 — 22:00

Lommel U21

Elo: 1579
λ (Beklenen Gol): 1.92
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

RFC Seraing Reserve U21

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Lommel U21 - RFC Seraing Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.92, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %50.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lommel U21 xG 2.31
Dengeli
RFC Seraing Reserve U21 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.9
X (Beraberlik) %23.7
2 (Deplasman) %25.4

Çifte Şans 1X: %74.6
Çifte Şans X2: %49.1
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2 0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.5 2.5 Alt: %37.5
3.5 Üst: %40.3 3.5 Alt: %59.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.0
KG Yok %37.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.7
2-1
%9.6
2-0
%7.3
1-0
%6.9
1-2
%6.5
2-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.6 İY X: %38.8 İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.6 İY 0.5 Alt: %24.4
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.94
+
Dep 4.53
=
Toplam 10.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.8 8.5 Alt: %28.2
9.5 Üst: %60.0 9.5 Alt: %40.1
10.5 Üst: %47.6 10.5 Alt: %52.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.82 Korner (Ev: 2.73, Dep: 2.09)
İY 4.5 Üst: %52.7 İY 4.5 Alt: %47.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.9 | Eşit: %11.4 | Dep: %27.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 15.7 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 9.4
Ev: 5.6 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.2 21.5 Alt: %14.8
23.5 Şut Üst: %73.8 23.5 Alt: %26.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.3 7.5 Alt: %27.7
8.5 İsabetli Üst: %59.9 8.5 Alt: %40.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lommel U21 (-0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC Seraing Reserve U21 (+0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-1.25 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
-1.00 @2.74 %36.5 %21.7 @1.58 %63.5
-0.75 @2.26 %44.3 %0.0 @1.79 %55.7
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
-0.25 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
0.0 @1.51 %66.3 %24.1 @2.97 %33.7
+0.25 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+0.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+0.75 @1.25 %80.3 %0.0 @5.07 %19.7
+1.00 @1.15 %87.1 %14.6 @7.78 %12.9
+1.25 @1.13 %88.2 %0.0 @8.44 %11.8
+1.50 @1.12 %89.0 %0.0 @9.11 %11.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.7 %0.0 @5.46 %18.3
+2.00 @1.26 %79.2 %21.8 @4.80 %20.9
+2.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.50 @1.61 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
+2.75 @1.75 %57.1 %0.0 @2.33 %42.9
+3.00 Ana Hat @1.97 %50.8 %22.6 @2.03 %49.2
+3.25 @2.26 %44.3 %0.0 @1.80 %55.7
+3.50 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.8% 4.5% 3.5% 1.5% 0.5% 0.1%
1 Gol 7.0% 10.9% 6.6% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.4% 9.7% 6.4% 2.8% 0.9% 0.2%
3 Gol 4.7% 6.2% 4.1% 1.8% 0.6% 0.2%
4 Gol 2.3% 3.0% 1.9% 0.8% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
Lommel U21 — Son 5 Maç
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
G vs RWDM U21 (E)
5 - 1
G vs RAAL La Louviere U21 (D)
0 - 2
G vs RFC de Liege U21 (D)
1 - 4
G vs Francs Borains U21 (E)
3 - 0
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
G vs Patro Eisden U21 (E)
3 - 0
G vs Francs Borains U21 (E)
2 - 0
B vs Lommel U21 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
03.10.2025 Reserve Pro League RFC Seraing Reserve U21 1 - 1 Lommel U21