Belçika
Reserve Pro League •
03.04.2026 — 21:00
Francs Borains U21
Elo: 1415λ (Beklenen Gol): 0.92
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Lommel U21
Elo: 1578λ (Beklenen Gol): 2.17
Model Güven Derecesi:
%82
Francs Borains U21 - Lommel U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 2.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %65.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Francs Borains U21 xG
1.24
Dengeli
Lommel U21 xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.1
X (Beraberlik)
%20.7
2 (Deplasman)
%65.3
Çifte Şans 1X: %34.7
Çifte Şans X2: %86.0
Çifte Şans 12: %79.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7
0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.1
1.5 Alt: %17.9
2.5 Üst: %59.7
2.5 Alt: %40.3
3.5 Üst: %37.3
3.5 Alt: %62.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.9
KG Yok
%46.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.7
1-2
%9.9
1-1
%9.8
0-1
%9.2
0-3
%7.8
1-3
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.6
İY X: %37.6
İY 2: %47.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.3
İY 0.5 Alt: %25.7
İY 1.5 Üst: %41.1
İY 1.5 Alt: %58.9
İY 2.5 Üst: %16.2
İY 2.5 Alt: %83.8
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.93
+
Dep
6.39
=
Toplam
10.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.2
8.5 Alt: %29.8
9.5 Üst: %58.2
9.5 Alt: %41.8
10.5 Üst: %45.7
10.5 Alt: %54.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.94)
İY 4.5 Üst: %51.4
İY 4.5 Alt: %48.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %17.6 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %73.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.1
Ev: 9.7 • Dep: 16.5
İsabetli Şut
9.1
Ev: 3.4 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.5
21.5 Alt: %18.5
23.5 Şut Üst: %68.7
23.5 Alt: %31.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.5
7.5 Alt: %31.5
8.5 İsabetli Üst: %55.4
8.5 Alt: %44.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFrancs Borains U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Francs Borains U21 (+1.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lommel U21 (-1.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @20.73 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
| -1.25 | @19.74 | %5.1 | %0.0 | @1.05 | %94.9 |
| -1.00 | @18.75 | %5.3 | %9.5 | @1.06 | %94.7 |
| -0.75 | @9.93 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| -0.50 | @6.97 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.7 |
| -0.25 | @6.23 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %84.0 |
| 0.0 | @5.49 | %18.2 | %21.2 | @1.22 | %81.8 |
| +0.25 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| +0.50 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +0.75 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +1.00 | @2.16 | %46.4 | %23.5 | @1.87 | %53.6 |
| +1.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +1.50 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +2.00 | @1.31 | %76.2 | %22.9 | @4.20 | %23.8 |
| +2.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.14 | %46.6 |
| +3.00 | @2.15 | %46.4 | %22.9 | @1.87 | %53.6 |
| +3.25 | @2.47 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +3.50 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.3% | 9.4% | 11.0% | 8.0% | 4.3% | 1.9% |
| 1 Gol | 3.6% | 10.0% | 10.1% | 7.3% | 4.0% | 1.7% |
| 2 Gol | 2.0% | 4.3% | 4.6% | 3.4% | 1.8% | 0.8% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.4% | 1.0% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Francs Borains U21 — Son 5 Maç
M
vs RAAL La Louviere U21 (D)
2 - 0
M
vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
2 - 0
M
vs Lommel U21 (D)
3 - 0
M
vs Lommel U21 (D)
5 - 2
M
vs Lommel U21 (E)
0 - 1
Lommel U21 — Son 5 Maç
B
vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 0
B
vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
0 - 0
M
vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
G
vs RWDM U21 (E)
5 - 1
G
vs RAAL La Louviere U21 (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | Reserve Pro League | Lommel U21 | 3 - 0 | Francs Borains U21 |
| 23.02.2024 | Reserve Pro League | Lommel U21 | 5 - 2 | Francs Borains U21 |
| 06.10.2023 | Reserve Pro League | Francs Borains U21 | 0 - 1 | Lommel U21 |