Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 10.04.2026 — 20:30

Waasland-Beveren U21

Elo: 1589
λ (Beklenen Gol): 1.48
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 2

Lommel U21

Elo: 1552
λ (Beklenen Gol): 2.15
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Waasland-Beveren U21 - Lommel U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 2.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %52.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waasland-Beveren U21 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lommel U21 xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.7
X (Beraberlik) %22.0
2 (Deplasman) %52.4

Çifte Şans 1X: %47.6
Çifte Şans X2: %74.4
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6 0.5 Alt: %3.4
1.5 Üst: %88.3 1.5 Alt: %11.7
2.5 Üst: %70.2 2.5 Alt: %29.8
3.5 Üst: %49.0 3.5 Alt: %51.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.8
KG Yok %31.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.1
1-2
%9.1
2-2
%6.7
1-3
%6.5
2-1
%6.2
0-2
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.4 İY X: %36.3 İY 2: %40.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.4 İY 0.5 Alt: %20.6
İY 1.5 Üst: %49.3 İY 1.5 Alt: %50.7
İY 2.5 Üst: %22.2 İY 2.5 Alt: %77.8
İY 3.5 Üst: %8.0 İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.05
+
Dep 6.34
=
Toplam 11.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.1 8.5 Alt: %19.9
9.5 Üst: %70.1 9.5 Alt: %29.9
10.5 Üst: %58.6 10.5 Alt: %41.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.24 Korner (Ev: 2.32, Dep: 2.92)
İY 4.5 Üst: %60.1 İY 4.5 Alt: %39.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %29.7 | Eşit: %11.2 | Dep: %59.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.4
Ev: 13.1 • Dep: 16.3
İsabetli Şut 10.2
Ev: 4.6 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.2 21.5 Alt: %6.8
23.5 Şut Üst: %86.2 23.5 Alt: %13.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.0 7.5 Alt: %20.0
8.5 İsabetli Üst: %69.3 8.5 Alt: %30.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Waasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Waasland-Beveren U21 (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lommel U21 (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.55 %11.7 %0.0 @1.13 %88.3
-1.25 @7.94 %12.6 %0.0 @1.14 %87.4
-1.00 @7.33 %13.6 %14.2 @1.16 %86.4
-0.75 @4.94 %20.3 %0.0 @1.25 %79.8
-0.50 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
-0.25 @3.42 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
0.0 @2.99 %33.5 %22.6 @1.50 %66.5
+0.25 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.1
+0.50 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
+0.75 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+1.00 @1.63 %61.4 %21.0 @2.59 %38.6
+1.25 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+1.50 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.8 %0.0 @7.56 %13.2
+2.00 @1.17 %85.3 %18.6 @6.79 %14.7
+2.25 @1.31 %76.5 %0.0 @4.26 %23.5
+2.50 @1.44 %69.4 %0.0 @3.27 %30.6
+2.75 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.4
+3.00 @1.64 %60.9 %21.7 @2.56 %39.1
+3.25 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+3.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.4% 5.2% 6.3% 4.5% 2.4% 1.0%
1 Gol 3.4% 9.3% 9.3% 6.7% 3.6% 1.5%
2 Gol 3.0% 6.4% 6.9% 4.9% 2.7% 1.1%
3 Gol 1.5% 3.2% 3.4% 2.4% 1.3% 0.6%
4 Gol 0.5% 1.2% 1.3% 0.9% 0.5% 0.2%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.1%
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
M vs Patro Eisden U21 (D)
2 - 1
B vs Kortrijk U21 (D)
1 - 1
B vs Kortrijk U21 (E)
3 - 3
G vs Kortrijk U21 (D)
1 - 3
M vs Kortrijk U21 (E)
0 - 2
Lommel U21 — Son 5 Maç
G vs Francs Borains U21 (D)
1 - 2
B vs Patro Eisden U21 (E)
0 - 0
B vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
0 - 0
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
G vs RWDM U21 (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.