Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 27.03.2026 — 22:00

Lommel U21

Elo: 1578
λ (Beklenen Gol): 1.91
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Patro Eisden U21

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Lommel U21 - Patro Eisden U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.91, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lommel U21 %61.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lommel U21 xG 2.31
Dengeli
Patro Eisden U21 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.8
X (Beraberlik) %23.1
2 (Deplasman) %15.1

Çifte Şans 1X: %84.9
Çifte Şans X2: %38.2
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.8 0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %76.8 1.5 Alt: %23.2
2.5 Üst: %51.9 2.5 Alt: %48.1
3.5 Üst: %29.7 3.5 Alt: %70.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.2
KG Yok %50.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%11.7
1-0
%11.4
1-1
%11.0
2-1
%9.8
3-0
%7.4
0-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.5 İY X: %40.7 İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.3 İY 0.5 Alt: %29.8
İY 1.5 Üst: %35.7 İY 1.5 Alt: %64.3
İY 2.5 Üst: %12.7 İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.93
+
Dep 3.53
=
Toplam 9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.3 8.5 Alt: %39.7
9.5 Üst: %47.2 9.5 Alt: %52.8
10.5 Üst: %34.9 10.5 Alt: %65.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.35 Korner (Ev: 2.73, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %43.9 İY 4.5 Alt: %56.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.2 | Eşit: %9.8 | Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24
Ev: 15.7 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 8.4
Ev: 5.6 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.6 21.5 Alt: %31.4
23.5 Şut Üst: %52.7 23.5 Alt: %47.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.5 7.5 Alt: %39.5
8.5 İsabetli Üst: %46.7 8.5 Alt: %53.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Lommel U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Patro Eisden U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Lommel U21 (-1.00)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %24.6
Patro Eisden U21 (+1.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.72 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
-1.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.2
-1.00 Ana Hat @2.06 %48.7 %24.6 @1.95 %51.3
-0.75 @1.79 %55.9 %0.0 @2.26 %44.2
-0.50 @1.63 %61.3 %0.0 @2.58 %38.7
-0.25 @1.44 %69.4 %0.0 @3.27 %30.6
0.0 @1.25 %80.0 %23.4 @5.00 %20.0
+0.25 @1.21 %82.7 %0.0 @5.77 %17.3
+0.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.54 %15.3
+0.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.37 %10.7
+1.00 @1.06 %94.5 %10.4 @18.19 %5.5
+1.25 @1.05 %94.8 %0.0 @19.24 %5.2
+1.50 @1.05 %95.1 %0.0 @20.29 %4.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+2.00 @1.46 %68.6 %25.3 @3.18 %31.4
+2.25 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+2.50 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.75 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
+3.00 @2.70 %37.1 %22.5 @1.59 %62.9
+3.25 @3.09 %32.4 %0.0 @1.48 %67.6
+3.50 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.2% 4.7% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.6% 11.2% 4.4% 1.2% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.8% 9.9% 4.2% 1.2% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.5% 6.3% 2.7% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 3.6% 3.0% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.4% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
Lommel U21 — Son 5 Maç
B vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
0 - 0
M vs Kortrijk U21 (D)
4 - 2
G vs RWDM U21 (E)
5 - 1
G vs RAAL La Louviere U21 (D)
0 - 2
G vs RFC de Liege U21 (D)
1 - 4
Patro Eisden U21 — Son 5 Maç
G vs Lierse K. U21 (D)
0 - 1
G vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
1 - 0
G vs RFC de Liege U21 (E)
5 - 0
G vs Waasland-Beveren U21 (E)
2 - 1
M vs RFC Seraing Reserve U21 (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.