Indonesia
Indian Super League •
28.04.2026 — 17:00
East Bengal II
Elo: 1571λ (Beklenen Gol): 2.24
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Odisha
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.55
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
East Bengal II - Odisha mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.23, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre East Bengal II %52.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
East Bengal II xG
2.39
Dengeli
Odisha xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%52.5
X (Beraberlik)
%21.4
2 (Deplasman)
%26.1
Çifte Şans 1X: %74.0
Çifte Şans X2: %47.5
Çifte Şans 12: %78.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.7
1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %72.9
2.5 Alt: %27.1
3.5 Üst: %52.4
3.5 Alt: %47.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.0
KG Yok
%29.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.8
1-1
%8.5
2-2
%6.8
3-1
%6.5
1-2
%6.1
2-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.7
İY X: %35.5
İY 2: %23.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8
İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.6
İY 1.5 Alt: %48.4
İY 2.5 Üst: %24.1
İY 2.5 Alt: %75.9
İY 3.5 Üst: %9.0
İY 3.5 Alt: %91.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.58
+
Dep
5.06
=
Toplam
11.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.0
8.5 Alt: %18.0
9.5 Üst: %72.5
9.5 Alt: %27.5
10.5 Üst: %61.4
10.5 Alt: %38.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.35 Korner (Ev: 3.03, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %61.9
İY 4.5 Alt: %38.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.6 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.3
Ev: 17.7 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
10.6
Ev: 6.3 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.2
21.5 Alt: %4.8
23.5 Şut Üst: %89.7
23.5 Alt: %10.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.1
7.5 Alt: %16.9
8.5 İsabetli Üst: %73.3
8.5 Alt: %26.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEast Bengal II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Odisha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
East Bengal II (-0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Odisha (+0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.24 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| -1.25 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| -1.00 | @2.57 | %38.9 | %20.7 | @1.64 | %61.1 |
| -0.75 | @2.18 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| -0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -0.25 | @1.73 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| 0.0 | @1.51 | %66.2 | %22.1 | @2.96 | %33.8 |
| +0.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
| +0.50 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.83 | %20.7 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %14.2 | @7.07 | %14.2 |
| +1.25 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.65 | %13.1 |
| +1.50 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.63 | %11.6 |
| +2.00 | @1.15 | %87.2 | %17.4 | @7.81 | %12.8 |
| +2.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +2.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +2.75 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +3.00 | @1.55 | %64.5 | %21.2 | @2.82 | %35.5 |
| +3.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +3.50 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 3.0% | 2.8% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 4.6% | 8.7% | 6.3% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.8% | 9.1% | 7.0% | 3.6% | 1.4% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.3% | 6.8% | 5.2% | 2.7% | 1.1% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.4% | 3.8% | 2.9% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.7% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
East Bengal II — Son 5 Maç
B
vs Bengaluru (E)
3 - 3
G
vs Minerva Punjab (E)
3 - 1
Odisha — Son 5 Maç
M
vs Kerala Blasters (D)
2 - 1
G
vs Bengaluru (D)
2 - 3
G
vs Bengaluru (E)
4 - 2
B
vs Bengaluru (D)
0 - 0
G
vs Bengaluru (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.