Germany
U19 Bundesliga •
07.03.2026 — 15:30
Blumenthaler SV U19
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 2.32
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Arminia Bielefeld U19
Elo: 1591λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blumenthaler SV U19 - Arminia Bielefeld U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.32, Dep: 2.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blumenthaler SV U19 %42.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG
2.39
Dengeli
Arminia Bielefeld U19 xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.4
X (Beraberlik)
%20.3
2 (Deplasman)
%37.3
Çifte Şans 1X: %62.7
Çifte Şans X2: %57.6
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3
1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.5
2.5 Alt: %17.5
3.5 Üst: %65.6
3.5 Alt: %34.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.3
KG Yok
%19.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.1
2-1
%6.6
1-2
%6.2
1-1
%6.1
3-2
%5.5
2-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.2
İY X: %32.9
İY 2: %31.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.6
İY 0.5 Alt: %14.4
İY 1.5 Üst: %60.7
İY 1.5 Alt: %39.3
İY 2.5 Üst: %32.4
İY 2.5 Alt: %67.6
İY 3.5 Üst: %14.0
İY 3.5 Alt: %86.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.74
+
Dep
6.4
=
Toplam
13.14
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.6
8.5 Alt: %9.4
9.5 Üst: %84.3
9.5 Alt: %15.7
10.5 Üst: %76.0
10.5 Alt: %24.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.04 Korner (Ev: 3.1, Dep: 2.94)
İY 4.5 Üst: %72.1
İY 4.5 Alt: %27.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.2 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %40.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.6
Ev: 18.2 • Dep: 16.5
İsabetli Şut
12.1
Ev: 6.5 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.6
23.5 Alt: %2.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.5
7.5 Alt: %8.5
8.5 İsabetli Üst: %85.2
8.5 Alt: %14.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Arminia Bielefeld U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (0.0)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %21.4
Arminia Bielefeld U19 (+0.00)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.83
%54.5 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.20
%45.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -1.25 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| -1.00 | @3.47 | %28.8 | %18.1 | @1.40 | %71.2 |
| -0.75 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -0.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.71 | %58.3 |
| -0.25 | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| 0.0 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %21.4 | @2.13 | %47.0 |
| +0.25 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +0.50 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +0.75 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.1 |
| +1.00 | @1.32 | %75.9 | %16.9 | @4.14 | %24.1 |
| +1.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +1.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.48 | %6.5 |
| +2.00 | @1.07 | %93.1 | %12.4 | @14.46 | %6.9 |
| +2.25 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.65 | %13.1 |
| +2.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.42 | %18.5 |
| +2.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +3.00 | @1.29 | %77.5 | %17.9 | @4.45 | %22.5 |
| +3.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +3.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 2.1% | 2.8% | 2.0% | 1.1% | 0.5% |
| 1 Gol | 2.3% | 6.4% | 6.5% | 4.7% | 2.6% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.2% | 6.9% | 7.5% | 5.4% | 3.0% | 1.3% |
| 3 Gol | 2.5% | 5.3% | 5.8% | 4.2% | 2.3% | 1.0% |
| 4 Gol | 1.4% | 3.1% | 3.4% | 2.4% | 1.3% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.6% | 1.1% | 0.6% | 0.3% |
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
B
vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
G
vs Hansa Rostock U19 (D)
0 - 2
G
vs Hansa Rostock U19 (E)
2 - 1
Arminia Bielefeld U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.