Indonesia
I-League •
17.04.2026 — 13:30
Namdhari
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 2.13
1 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chanmari
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 2.30
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namdhari - Chanmari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.13, Dep: 2.30 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chanmari %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namdhari xG
2.35
Dengeli
Chanmari xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.7
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%42.9
Çifte Şans 1X: %57.1
Çifte Şans X2: %63.3
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.9
1.5 Alt: %6.1
2.5 Üst: %81.8
2.5 Alt: %18.3
3.5 Üst: %64.4
3.5 Alt: %35.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.7
KG Yok
%20.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.2
1-2
%6.7
1-1
%6.3
2-1
%6.2
2-3
%5.5
1-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.5
İY X: %33.2
İY 2: %35.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.2
İY 0.5 Alt: %14.8
İY 1.5 Üst: %59.9
İY 1.5 Alt: %40.1
İY 2.5 Üst: %31.6
İY 2.5 Alt: %68.4
İY 3.5 Üst: %13.5
İY 3.5 Alt: %86.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.36
+
Dep
6.66
=
Toplam
13.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.1
8.5 Alt: %9.9
9.5 Üst: %83.6
9.5 Alt: %16.5
10.5 Üst: %75.0
10.5 Alt: %25.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.99 Korner (Ev: 2.93, Dep: 3.06)
İY 4.5 Üst: %71.4
İY 4.5 Alt: %28.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.2 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %47.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.2
Ev: 17 • Dep: 17.2
İsabetli Şut
12
Ev: 6.1 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.2
23.5 Alt: %2.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.9
7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.2
8.5 Alt: %15.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNamdhari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chanmari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Namdhari (+0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chanmari (-0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.10 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| -1.25 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -1.00 | @4.24 | %23.6 | %16.8 | @1.31 | %76.4 |
| -0.75 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| -0.50 | @2.74 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -0.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| 0.0 | @2.16 | %46.4 | %21.5 | @1.87 | %53.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +0.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +0.75 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +1.00 | @1.41 | %70.8 | %18.2 | @3.43 | %29.2 |
| +1.25 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +1.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.19 | %23.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.66 | %6.8 |
| +2.00 | @1.08 | %92.7 | %12.8 | @13.65 | %7.3 |
| +2.25 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.31 | %13.7 |
| +2.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +2.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.1 |
| +3.00 | @1.31 | %76.5 | %18.2 | @4.26 | %23.5 |
| +3.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +3.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 2.4% | 3.3% | 2.5% | 1.5% | 0.7% |
| 1 Gol | 2.2% | 6.6% | 7.1% | 5.4% | 3.1% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.9% | 6.6% | 7.5% | 5.8% | 3.3% | 1.5% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.7% | 5.3% | 4.1% | 2.3% | 1.1% |
| 4 Gol | 1.1% | 2.5% | 2.8% | 2.2% | 1.2% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.1% | 1.2% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
Namdhari — Son 5 Maç
M
vs Shillong Lajong (E)
0 - 2
M
vs Diamond Harbour (E)
4 - 5
B
vs Dempo (D)
1 - 1
G
vs Real Kashmir (D)
0 - 1
B
vs Sreenidi Deccan (D)
1 - 1
Chanmari — Son 5 Maç
M
vs Diamond Harbour (D)
3 - 1
G
vs Real Kashmir (D)
1 - 2
M
vs Rajasthan United (D)
2 - 0
M
vs Aizawl (D)
3 - 2
B
vs Dempo (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.