Brazil
Goiano U20 •
04.04.2026 — 21:30
Atlético GO U20
Elo: 1568λ (Beklenen Gol): 1.17
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Aparecidense U20
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atlético GO U20 - Aparecidense U20 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.17, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atlético GO U20 %47.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atlético GO U20 xG
1.55
Dengeli
Aparecidense U20 xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.2
X (Beraberlik)
%32.8
2 (Deplasman)
%20.0
Çifte Şans 1X: %80.0
Çifte Şans X2: %52.8
Çifte Şans 12: %67.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.1
0.5 Alt: %16.9
1.5 Üst: %55.8
1.5 Alt: %44.3
2.5 Üst: %27.9
2.5 Alt: %72.1
3.5 Üst: %11.5
3.5 Alt: %88.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.5
KG Yok
%65.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.7
0-0
%16.9
1-1
%13.4
2-0
%10.9
0-1
%9.7
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1
İY X: %52.0
İY 2: %15.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.7
İY 0.5 Alt: %44.3
İY 1.5 Üst: %20.6
İY 1.5 Alt: %79.4
İY 2.5 Üst: %5.1
İY 2.5 Alt: %94.9
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.44
+
Dep
3.15
=
Toplam
7.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.0
8.5 Alt: %65.0
9.5 Üst: %23.4
9.5 Alt: %76.6
10.5 Üst: %14.6
10.5 Alt: %85.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 2.04, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %27.3
İY 4.5 Alt: %72.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %61.1 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %25.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.4
Ev: 11.2 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
6.5
Ev: 4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.1
21.5 Alt: %77.0
23.5 Şut Üst: %12.1
23.5 Alt: %88.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.1
7.5 Alt: %67.9
8.5 İsabetli Üst: %20.3
8.5 Alt: %79.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtlético GO U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aparecidense U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atlético GO U20 (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Aparecidense U20 (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -1.25 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -1.00 | @3.52 | %28.4 | %26.1 | @1.40 | %71.6 |
| -0.75 | @2.55 | %39.2 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| -0.25 | @1.77 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| 0.0 | @1.43 | %70.2 | %32.9 | @3.35 | %29.9 |
| +0.25 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
| +0.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.23 | %13.8 |
| +1.00 | @1.07 | %93.4 | %14.4 | @15.15 | %6.6 |
| +1.25 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.42 | %6.1 |
| +1.50 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.70 | %5.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +2.00 | @2.59 | %38.6 | %27.9 | @1.63 | %61.4 |
| +2.25 | @3.09 | %32.3 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| +2.50 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| +2.75 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| +3.00 | @7.36 | %13.6 | %16.5 | @1.16 | %86.4 |
| +3.25 | @8.09 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
| +3.50 | @8.81 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.9% | 9.7% | 3.5% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.8% | 13.4% | 4.1% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.0% | 7.3% | 2.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.3% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Atlético GO U20 — Son 5 Maç
G
vs Inhumas U20 (D)
0 - 1
B
vs Guanabara City U20 (E)
1 - 1
B
vs Cerrado EC U20 (E)
0 - 0
G
vs Cerrado EC U20 (E)
3 - 1
Aparecidense U20 — Son 5 Maç
M
vs Vila Nova U20 (D)
1 - 0
G
vs Cerrado EC U20 (E)
1 - 0
G
vs Cerrado EC U20 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.