Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 17.01.2026 — 20:00

C' Chartres

Elo: 1526
λ (Beklenen Gol): 2.59
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Linas-Montlhery

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
C' Chartres - Linas-Montlhery mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.59, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre C' Chartres %69.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %61.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
C' Chartres xG 2.75
Dengeli
Linas-Montlhery xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %69.5
X (Beraberlik) %17.6
2 (Deplasman) %13.0

Çifte Şans 1X: %87.0
Çifte Şans X2: %30.5
Çifte Şans 12: %82.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5 1.5 Alt: %11.6
2.5 Üst: %70.6 2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.5 3.5 Alt: %50.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.2
KG Yok %38.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.3
2-0
%8.7
3-1
%8.0
1-1
%7.7
3-0
%7.5
1-0
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.9 İY X: %33.6 İY 2: %14.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.3
İY 1.5 Üst: %49.4 İY 1.5 Alt: %50.7
İY 2.5 Üst: %22.3 İY 2.5 Alt: %77.8
İY 3.5 Üst: %7.9 İY 3.5 Alt: %92.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.29
+
Dep 4.01
=
Toplam 11.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.3 8.5 Alt: %20.7
9.5 Üst: %69.1 9.5 Alt: %30.9
10.5 Üst: %57.5 10.5 Alt: %42.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.2 Korner (Ev: 3.35, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %59.3 İY 4.5 Alt: %40.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %79.7 | Eşit: %7.6 | Dep: %12.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 19.8 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 10.4
Ev: 7 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5 21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.7 23.5 Alt: %13.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.1 7.5 Alt: %18.9
8.5 İsabetli Üst: %70.7 8.5 Alt: %29.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
C' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Linas-Montlhery
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
C' Chartres (-1.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Linas-Montlhery (+1.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
-1.25 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.1
-1.00 @1.69 %59.1 %21.8 @2.45 %40.9
-0.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
-0.50 @1.47 %68.0 %0.0 @3.13 %32.0
-0.25 @1.33 %75.0 %0.0 @3.99 %25.1
0.0 @1.20 %83.4 %18.4 @6.03 %16.6
+0.25 @1.17 %85.1 %0.0 @6.71 %14.9
+0.50 @1.16 %86.5 %0.0 @7.40 %13.5
+0.75 @1.11 %90.4 %0.0 @10.42 %9.6
+1.00 @1.06 %94.7 %8.7 @18.84 %5.3
+1.25 @1.05 %94.9 %0.0 @19.74 %5.1
+1.50 @1.05 %95.2 %0.0 @20.63 %4.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.6 %0.0 @7.48 %13.4
+2.00 @1.18 %85.1 %18.8 @6.70 %14.9
+2.25 @1.31 %76.3 %0.0 @4.22 %23.7
+2.50 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+2.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+3.00 @1.66 %60.4 %22.1 @2.52 %39.7
+3.25 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
+3.50 @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 2.3% 1.5% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 6.5% 8.1% 4.0% 1.4% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.1% 9.7% 5.2% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.9% 8.4% 4.5% 1.6% 0.4% 0.1%
4 Gol 5.1% 5.4% 2.9% 1.0% 0.3% 0.1%
5 Gol 2.6% 2.8% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
C' Chartres — Son 5 Maç
B vs Dives-Cabourg (D)
3 - 3
G vs Caen II (E)
2 - 0
G vs Trouville Deauville (D)
1 - 2
M vs Caen II (E)
2 - 3
G vs Caen II (D)
0 - 1
Linas-Montlhery — Son 5 Maç
M vs Havre Caucriauville (D)
3 - 1
M vs Oissel (D)
3 - 2
G vs Trouville Deauville (E)
4 - 0
B vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 1
B vs Oissel (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.