Fransa
National 3 - Group D •
11.04.2026 — 19:00
C' Chartres
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.19
4 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Dives-Cabourg
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%68
C' Chartres - Dives-Cabourg mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dives-Cabourg %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
C' Chartres xG
1.55
Dengeli
Dives-Cabourg xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.7
X (Beraberlik)
%28.4
2 (Deplasman)
%39.9
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %68.3
Çifte Şans 12: %71.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3
0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.5
1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.2
2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6
3.5 Alt: %74.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.9
KG Yok
%47.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
0-1
%9.6
0-0
%8.7
1-2
%8.6
1-0
%8.3
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.2
İY X: %44.5
İY 2: %30.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6
İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.8
İY 1.5 Alt: %67.2
İY 2.5 Üst: %11.0
İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.48
+
Dep
4.66
=
Toplam
9.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.4
8.5 Alt: %43.7
9.5 Üst: %43.2
9.5 Alt: %56.8
10.5 Üst: %31.2
10.5 Alt: %68.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 2.06, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %41.2
İY 4.5 Alt: %58.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.0 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %45.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.9
Ev: 11.3 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
8
Ev: 4 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.0
21.5 Alt: %40.0
23.5 Şut Üst: %43.4
23.5 Alt: %56.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.5
7.5 Alt: %45.5
8.5 İsabetli Üst: %40.5
8.5 Alt: %59.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiC' Chartres
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Dives-Cabourg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
C' Chartres (+0.25)
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Dives-Cabourg (-0.25)
@2.15
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.42 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.75 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @6.07 | %16.5 | %18.2 | @1.20 | %83.5 |
| -0.75 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| -0.50 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.25 | @2.71 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| 0.0 | @2.26 | %44.3 | %28.5 | @1.80 | %55.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +0.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +0.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +1.00 | @1.31 | %76.2 | %21.0 | @4.20 | %23.8 |
| +1.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +1.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +2.00 | @1.57 | %63.8 | %26.4 | @2.76 | %36.2 |
| +2.25 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.50 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +2.75 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| +3.00 | @3.10 | %32.3 | %21.7 | @1.48 | %67.7 |
| +3.25 | @3.53 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.7 |
| +3.50 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.7% | 9.6% | 7.3% | 3.3% | 1.1% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.3% | 13.6% | 8.7% | 4.0% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.5% | 7.6% | 5.2% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.0% | 2.1% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
C' Chartres — Son 5 Maç
G
vs Havre Caucriauville (E)
1 - 0
M
vs Caen II (D)
2 - 1
M
vs Racing Colombes 92 (E)
1 - 3
M
vs Trouville Deauville (E)
0 - 2
G
vs Sainte Geneviève (D)
1 - 4
Dives-Cabourg — Son 5 Maç
G
vs Sainte Geneviève (E)
3 - 2
B
vs Havre Caucriauville (D)
0 - 0
G
vs St Ouen l'Aumône (E)
4 - 2
M
vs Versailles II (D)
2 - 0
B
vs Aubervilliers (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | National 3 - Group D | Dives-Cabourg | 3 - 3 | C' Chartres |