Fransa
National 3 - Group H •
21.02.2026 — 18:00
Cannet Rocheville
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.44
1 - 2
Tamamlandı
Olympique Lyonnais II
Elo: 1458λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cannet Rocheville - Olympique Lyonnais II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Olympique Lyonnais II %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cannet Rocheville xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Olympique Lyonnais II xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.4
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%39.7
Çifte Şans 1X: %60.3
Çifte Şans X2: %65.7
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.9
1.5 Alt: %19.1
2.5 Üst: %57.7
2.5 Alt: %42.4
3.5 Üst: %35.3
3.5 Alt: %64.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.1
KG Yok
%38.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.0
1-2
%8.7
2-1
%8.1
0-1
%6.9
1-0
%6.3
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.9
İY X: %41.0
İY 2: %31.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.1
İY 0.5 Alt: %26.9
İY 1.5 Üst: %39.9
İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3
İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.97
+
Dep
5.07
=
Toplam
10.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.3
8.5 Alt: %32.7
9.5 Üst: %54.8
9.5 Alt: %45.2
10.5 Üst: %42.3
10.5 Alt: %57.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.62 Korner (Ev: 2.29, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %49.1
İY 4.5 Alt: %50.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.4 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %44.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 12.8 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
8.9
Ev: 4.6 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.4
21.5 Alt: %21.6
23.5 Şut Üst: %64.5
23.5 Alt: %35.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6
7.5 Alt: %33.4
8.5 İsabetli Üst: %53.3
8.5 Alt: %46.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCannet Rocheville
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olympique Lyonnais II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cannet Rocheville (0.0)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %26.2
Olympique Lyonnais II (+0.00)
@1.87
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.21 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -1.25 | @5.64 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| -1.00 | @5.08 | %19.7 | %18.2 | @1.25 | %80.3 |
| -0.75 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.50 | @2.92 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| -0.25 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| 0.0 Ana Hat | @2.15 | %46.5 | %26.2 | @1.87 | %53.6 |
| +0.25 | @1.83 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +0.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +0.75 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +1.00 | @1.33 | %75.4 | %19.8 | @4.06 | %24.6 |
| +1.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| +1.50 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.07 | %19.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.2 | %0.0 | @4.58 | %21.8 |
| +2.00 | @1.34 | %74.8 | %23.5 | @3.97 | %25.2 |
| +2.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +2.50 | @1.75 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +2.75 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +3.00 | @2.23 | %44.8 | %22.6 | @1.81 | %55.2 |
| +3.25 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +3.50 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 7.0% | 6.1% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 6.4% | 12.1% | 8.8% | 4.6% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.2% | 8.1% | 6.3% | 3.3% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 2.5% | 3.9% | 3.0% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Cannet Rocheville — Son 5 Maç
M
vs Olympique d'Alès (D)
2 - 0
B
vs Olympique d'Alès (E)
1 - 1
M
vs Olympique d'Alès (D)
4 - 1
Olympique Lyonnais II — Son 5 Maç
G
vs Lyon Duchere (D)
2 - 3
M
vs ASPTT Dijon (D)
3 - 2
G
vs Stade Beaucairois (D)
0 - 1
M
vs Lyon Duchere (E)
1 - 2
G
vs Lyon Duchere (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.