Fransa
National 3 - Group H •
28.03.2026 — 20:00
Fos
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 2.07
3 - 0
Tamamlandı
Olympique Lyonnais II
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 1.30
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fos - Olympique Lyonnais II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.07, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fos %54.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fos xG
2.35
Dengeli
Olympique Lyonnais II xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.6
X (Beraberlik)
%22.5
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %45.4
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.6
1.5 Alt: %14.4
2.5 Üst: %65.3
2.5 Alt: %34.7
3.5 Üst: %43.4
3.5 Alt: %56.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.1
KG Yok
%35.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.0
2-1
%9.6
2-0
%7.4
3-1
%6.6
1-0
%6.5
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.2
İY X: %37.6
İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.0
İY 0.5 Alt: %23.0
İY 1.5 Üst: %45.4
İY 1.5 Alt: %54.6
İY 2.5 Üst: %19.2
İY 2.5 Alt: %80.8
İY 3.5 Üst: %6.5
İY 3.5 Alt: %93.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.24
+
Dep
4.5
=
Toplam
10.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
9.5 Üst: %63.2
9.5 Alt: %36.8
10.5 Üst: %51.0
10.5 Alt: %49.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 2.87, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %55.0
İY 4.5 Alt: %45.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.7 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %24.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.7
Ev: 16.7 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
9.7
Ev: 5.9 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.5
21.5 Alt: %11.5
23.5 Şut Üst: %78.7
23.5 Alt: %21.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.4
7.5 Alt: %24.6
8.5 İsabetli Üst: %63.5
8.5 Alt: %36.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Olympique Lyonnais II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fos (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Olympique Lyonnais II (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| -1.25 | @2.79 | %35.8 | %0.0 | @1.56 | %64.2 |
| -1.00 | @2.45 | %40.8 | %21.9 | @1.69 | %59.2 |
| -0.75 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -0.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.16 | %46.2 |
| -0.25 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| 0.0 | @1.43 | %69.9 | %23.0 | @3.32 | %30.1 |
| +0.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +0.75 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %13.4 | @8.86 | %11.3 |
| +1.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.55 | %10.5 |
| +1.50 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.24 | %9.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.09 | %16.4 |
| +2.00 | @1.23 | %81.4 | %20.7 | @5.39 | %18.6 |
| +2.25 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +2.50 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| +2.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +3.00 | @1.84 | %54.3 | %22.4 | @2.19 | %45.7 |
| +3.25 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| +3.50 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 3.9% | 3.0% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.6% | 10.2% | 6.1% | 2.6% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.6% | 9.8% | 6.3% | 2.7% | 0.9% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.2% | 6.8% | 4.4% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 2.7% | 3.5% | 2.3% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.4% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Fos — Son 5 Maç
B
vs Olympique Marseille II (D)
1 - 1
G
vs ASPTT Dijon (D)
0 - 1
G
vs Carnoux (E)
3 - 1
G
vs Stade Beaucairois (D)
0 - 3
G
vs Montpellier II (E)
3 - 1
Olympique Lyonnais II — Son 5 Maç
B
vs ASPTT Dijon (E)
0 - 0
B
vs Carnoux (D)
2 - 2
M
vs Stade Beaucairois (E)
0 - 2
G
vs Cannet Rocheville (D)
1 - 2
G
vs Lyon Duchere (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.