Fransa
National 3 - Group A •
17.01.2026 — 21:00
Bassin d'Arcachon Sud
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.39
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Toulouse II
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%72
Bassin d'Arcachon Sud - Toulouse II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bassin d'Arcachon Sud %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bassin d'Arcachon Sud xG
1.64
Dengeli
Toulouse II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.8
X (Beraberlik)
%28.7
2 (Deplasman)
%28.5
Çifte Şans 1X: %71.5
Çifte Şans X2: %57.2
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7
0.5 Alt: %9.4
1.5 Üst: %71.9
1.5 Alt: %28.2
2.5 Üst: %45.2
2.5 Alt: %54.9
3.5 Üst: %23.9
3.5 Alt: %76.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.8
KG Yok
%49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
1-0
%10.7
0-0
%9.3
2-1
%8.8
0-1
%8.2
2-0
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %45.1
İY 2: %23.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.5
İY 0.5 Alt: %33.5
İY 1.5 Üst: %31.4
İY 1.5 Alt: %68.6
İY 2.5 Üst: %10.2
İY 2.5 Alt: %89.8
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.88
+
Dep
4.07
=
Toplam
8.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.7
8.5 Alt: %46.3
9.5 Üst: %40.5
9.5 Alt: %59.5
10.5 Üst: %28.8
10.5 Alt: %71.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %39.4
İY 4.5 Alt: %60.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.4
Ev: 12.5 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.8
Ev: 4.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %55.9
21.5 Alt: %44.1
23.5 Şut Üst: %39.2
23.5 Alt: %60.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.3
7.5 Alt: %47.7
8.5 İsabetli Üst: %38.3
8.5 Alt: %61.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBassin d'Arcachon Sud
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bassin d'Arcachon Sud (-0.25)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Toulouse II (+0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -1.25 | @4.33 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.79 | %26.4 | %22.1 | @1.36 | %73.6 |
| -0.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -0.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %0.0 | @1.99 | %50.2 |
| 0.0 | @1.67 | %59.9 | %28.8 | @2.49 | %40.1 |
| +0.25 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.4 |
| +0.50 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| +0.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.58 | %21.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.2 | %17.1 | @7.26 | %13.8 |
| +1.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.01 | %12.5 |
| +1.50 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.76 | %11.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.4 | %0.0 | @3.06 | %32.6 |
| +2.00 | @1.63 | %61.4 | %26.8 | @2.59 | %38.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +2.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| +2.75 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| +3.00 | @3.34 | %30.0 | %21.4 | @1.43 | %70.0 |
| +3.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +3.50 | @4.25 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.3% | 8.2% | 5.0% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.7% | 13.7% | 6.9% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.1% | 8.9% | 4.8% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.1% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.4% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Bassin d'Arcachon Sud — Son 5 Maç
G
vs Pau II (D)
0 - 2
G
vs Alberes Argelès (E)
2 - 0
M
vs Castanet (D)
2 - 0
B
vs Tarbes (D)
2 - 2
B
vs Canet Roussillon (D)
1 - 1
Toulouse II — Son 5 Maç
B
vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 2
B
vs Tarbes (E)
1 - 1
G
vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 1
B
vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
3 - 3
B
vs Lege-Cap-Ferret (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 22.03.2025 | National 3 - Group A | Toulouse II | 3 - 3 | Bassin d'Arcachon Sud |
| 09.11.2024 | National 3 - Group A | Bassin d'Arcachon Sud | 0 - 1 | Toulouse II |