Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 21.02.2026 — 20:00

Colomiers

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.63
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Toulouse II

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Colomiers - Toulouse II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.63, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colomiers %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colomiers xG 1.95
Dengeli
Toulouse II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.9
X (Beraberlik) %26.4
2 (Deplasman) %24.7

Çifte Şans 1X: %75.3
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5 0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.4 1.5 Alt: %23.6
2.5 Üst: %51.2 2.5 Alt: %48.9
3.5 Üst: %29.1 3.5 Alt: %70.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.3
KG Yok %45.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
1-0
%9.8
2-1
%9.5
2-0
%8.7
0-0
%7.5
1-2
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.2 İY X: %42.6 İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.8 İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.3 İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.5 İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.36
+
Dep 4.07
=
Toplam 9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9 8.5 Alt: %40.1
9.5 Üst: %46.9 9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6 10.5 Alt: %65.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.46, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %43.7 İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.0 | Eşit: %12.1 | Dep: %27.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 14 • Dep: 9.8
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.3 21.5 Alt: %32.7
23.5 Şut Üst: %51.3 23.5 Alt: %48.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.4 7.5 Alt: %40.6
8.5 İsabetli Üst: %45.5 8.5 Alt: %54.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Colomiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Colomiers (-0.50)
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Toulouse II (+0.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.87 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
-1.25 @3.43 %29.2 %0.0 @1.41 %70.9
-1.00 @2.99 %33.5 %22.8 @1.50 %66.5
-0.75 @2.38 %42.0 %0.0 @1.73 %58.0
-0.50 Ana Hat @2.06 %48.7 %0.0 @1.95 %51.4
-0.25 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
0.0 @1.51 %66.3 %26.6 @2.97 %33.7
+0.25 @1.40 %71.5 %0.0 @3.50 %28.5
+0.50 @1.33 %75.3 %0.0 @4.04 %24.8
+0.75 @1.23 %81.4 %0.0 @5.37 %18.6
+1.00 @1.13 %88.6 %15.0 @8.75 %11.4
+1.25 @1.12 %89.5 %0.0 @9.52 %10.5
+1.50 @1.11 %90.3 %0.0 @10.29 %9.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %72.8 %0.0 @3.67 %27.3
+2.00 @1.47 %68.1 %25.4 @3.13 %31.9
+2.25 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+2.50 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
+2.75 @2.24 %44.6 %0.0 @1.81 %55.4
+3.00 @2.73 %36.7 %22.3 @1.58 %63.3
+3.25 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
+3.50 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.5% 6.4% 4.0% 1.4% 0.4% 0.1%
1 Gol 9.9% 12.7% 6.4% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.8% 9.6% 5.2% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.8% 5.2% 2.8% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.9% 2.1% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.7% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Colomiers — Son 5 Maç
G vs Blagnac (E)
2 - 1
B vs Blagnac (D)
1 - 1
B vs Blagnac (E)
1 - 1
B vs Blagnac (E)
0 - 0
M vs Blagnac (D)
1 - 0
Toulouse II — Son 5 Maç
M vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 1
B vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 2
B vs Tarbes (E)
1 - 1
G vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 1
B vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.