Fransa
National 3 - Group A •
15.03.2026 — 17:00
SAG Cestas
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 0.96
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Toulouse II
Elo: 1521λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SAG Cestas - Toulouse II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SAG Cestas %36.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %25.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SAG Cestas xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Toulouse II xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.9
X (Beraberlik)
%35.3
2 (Deplasman)
%27.8
Çifte Şans 1X: %72.2
Çifte Şans X2: %63.1
Çifte Şans 12: %64.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.5
0.5 Alt: %18.5
1.5 Üst: %53.0
1.5 Alt: %47.0
2.5 Üst: %25.5
2.5 Alt: %74.6
3.5 Üst: %10.0
3.5 Alt: %90.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.6
KG Yok
%65.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.5
1-0
%15.7
1-1
%14.2
0-1
%12.8
2-0
%8.0
2-1
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7
İY X: %53.9
İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %53.9
İY 0.5 Alt: %46.2
İY 1.5 Üst: %19.1
İY 1.5 Alt: %80.9
İY 2.5 Üst: %4.5
İY 2.5 Alt: %95.5
İY 3.5 Üst: %0.8
İY 3.5 Alt: %99.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4
+
Dep
3.42
=
Toplam
7.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %32.7
8.5 Alt: %67.3
9.5 Üst: %21.4
9.5 Alt: %78.6
10.5 Üst: %13.1
10.5 Alt: %86.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.41 Korner (Ev: 1.84, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %25.8
İY 4.5 Alt: %74.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.1 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %34.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.9
Ev: 9.9 • Dep: 8
İsabetli Şut
6.2
Ev: 3.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %19.1
21.5 Alt: %80.9
23.5 Şut Üst: %9.5
23.5 Alt: %90.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.1
7.5 Alt: %70.9
8.5 İsabetli Üst: %17.9
8.5 Alt: %82.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSAG Cestas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SAG Cestas (-0.25)
@2.23
%44.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Toulouse II (+0.25)
@1.81
%55.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.12 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.25 | @6.31 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -1.00 | @5.49 | %18.2 | %22.9 | @1.22 | %81.8 |
| -0.75 | @3.48 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.2 |
| -0.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| 0.0 | @1.75 | %57.1 | %35.4 | @2.33 | %42.9 |
| +0.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +0.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +0.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +1.00 | @1.13 | %88.9 | %18.7 | @8.99 | %11.1 |
| +1.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.03 | %10.0 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.06 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +2.00 | @2.85 | %35.1 | %27.6 | @1.54 | %64.9 |
| +2.25 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +2.50 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +2.75 | @5.22 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +3.00 | @8.51 | %11.8 | %15.5 | @1.13 | %88.3 |
| +3.25 | @9.29 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| +3.50 | @10.07 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.5% | 12.8% | 5.4% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.7% | 14.2% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.0% | 6.3% | 2.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.5% | 2.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
SAG Cestas — Son 5 Maç
B
vs Tarbes (D)
1 - 1
B
vs Agde (D)
0 - 0
M
vs Anglet Genets (D)
1 - 0
Toulouse II — Son 5 Maç
G
vs Agde (E)
2 - 0
M
vs Colomiers (D)
1 - 0
M
vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 1
B
vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 2
B
vs Tarbes (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.