Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 21.03.2026 — 20:00

Tarbes

Elo: 1514
λ (Beklenen Gol): 1.19
1 - 0
Tamamlandı

Toulouse II

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Tarbes - Toulouse II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tarbes %43.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tarbes xG 1.55
Dengeli
Toulouse II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.8
X (Beraberlik) %32.1
2 (Deplasman) %24.1

Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %56.2
Çifte Şans 12: %67.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.4 0.5 Alt: %14.6
1.5 Üst: %60.2 1.5 Alt: %39.8
2.5 Üst: %32.2 2.5 Alt: %67.8
3.5 Üst: %14.2 3.5 Alt: %85.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.5
KG Yok %60.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.2
0-0
%14.6
1-1
%14.0
0-1
%10.0
2-0
%9.6
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.8 İY X: %50.3 İY 2: %19.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.6 İY 0.5 Alt: %41.4
İY 1.5 Üst: %23.2 İY 1.5 Alt: %76.8
İY 2.5 Üst: %6.2 İY 2.5 Alt: %93.8
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.47
+
Dep 3.46
=
Toplam 7.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.7 8.5 Alt: %60.3
9.5 Üst: %27.4 9.5 Alt: %72.6
10.5 Üst: %17.7 10.5 Alt: %82.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 2.05, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %30.2 İY 4.5 Alt: %69.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.0 | Eşit: %13.6 | Dep: %29.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 11.3 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 6.8
Ev: 4 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.5 21.5 Alt: %69.5
23.5 Şut Üst: %17.3 23.5 Alt: %82.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.0 7.5 Alt: %63.0
8.5 İsabetli Üst: %24.4 8.5 Alt: %75.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tarbes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tarbes (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Toulouse II (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.15 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.25 @4.53 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
-1.00 @3.90 %25.6 %24.3 @1.34 %74.4
-0.75 @2.79 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
-0.50 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-0.25 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
0.0 @1.55 %64.4 %32.2 @2.81 %35.6
+0.25 @1.40 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
+0.50 @1.32 %75.8 %0.0 @4.14 %24.2
+0.75 @1.21 %82.5 %0.0 @5.73 %17.5
+1.00 @1.10 %90.5 %16.3 @10.57 %9.5
+1.25 @1.09 %91.4 %0.0 @11.60 %8.6
+1.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.63 %7.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.86 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
+2.00 @2.24 %44.6 %28.1 @1.80 %55.4
+2.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+2.50 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
+2.75 @3.95 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
+3.00 @5.84 %17.1 %18.0 @1.21 %82.9
+3.25 @6.48 %15.4 %0.0 @1.18 %84.6
+3.50 @7.12 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.6% 10.1% 4.5% 1.2% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.2% 14.1% 5.3% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 9.6% 7.7% 3.1% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.8% 3.1% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.1% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Tarbes — Son 5 Maç
G vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
1 - 2
B vs SAG Cestas (E)
1 - 1
B vs Toulouse II (D)
1 - 1
Toulouse II — Son 5 Maç
M vs SAG Cestas (D)
1 - 0
G vs Agde (E)
2 - 0
M vs Colomiers (D)
1 - 0
M vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 1
B vs Lege-Cap-Ferret (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
09.11.2025 National 3 - Group A Toulouse II 1 - 1 Tarbes