Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 28.03.2026 — 19:00

Toulouse II

Elo: 1523
λ (Beklenen Gol): 1.30
2 - 0
Tamamlandı

Canet Roussillon

Elo: 1476
λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Toulouse II - Canet Roussillon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.29, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canet Roussillon %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Toulouse II xG 1.60
Dengeli
Canet Roussillon xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %33.8
X (Beraberlik) %27.7
2 (Deplasman) %38.5

Çifte Şans 1X: %61.5
Çifte Şans X2: %66.2
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9 1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.5 2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.4 3.5 Alt: %71.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.6
KG Yok %44.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-2
%8.6
0-1
%8.5
2-1
%7.9
1-0
%7.9
0-0
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.8 İY X: %43.4 İY 2: %29.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4 İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.9 İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.2 İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.69
+
Dep 4.73
=
Toplam 9.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.7 8.5 Alt: %40.3
9.5 Üst: %46.7 9.5 Alt: %53.3
10.5 Üst: %34.4 10.5 Alt: %65.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.16, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %43.5 İY 4.5 Alt: %56.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.9 | Eşit: %13.2 | Dep: %43.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 11.9 • Dep: 11.7
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.2 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.1 21.5 Alt: %33.9
23.5 Şut Üst: %49.9 23.5 Alt: %50.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.3 7.5 Alt: %41.7
8.5 İsabetli Üst: %44.4 8.5 Alt: %55.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Canet Roussillon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Toulouse II (0.0)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %27.8
Canet Roussillon (+0.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.63 %15.1 %0.0 @1.18 %84.9
-1.25 @6.01 %16.7 %0.0 @1.20 %83.4
-1.00 @5.39 %18.6 %18.7 @1.23 %81.4
-0.75 @3.71 %26.9 %0.0 @1.37 %73.1
-0.50 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.2
-0.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.65 %60.8
0.0 Ana Hat @2.14 %46.8 %27.8 @1.88 %53.2
+0.25 @1.81 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
+0.50 @1.62 %61.6 %0.0 @2.60 %38.4
+0.75 @1.46 %68.5 %0.0 @3.17 %31.5
+1.00 @1.30 %77.2 %20.2 @4.38 %22.8
+1.25 @1.25 %79.7 %0.0 @4.94 %20.3
+1.50 @1.22 %81.8 %0.0 @5.49 %18.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.2 %0.0 @3.60 %27.8
+2.00 @1.48 %67.5 %25.6 @3.07 %32.5
+2.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
+3.00 @2.78 %36.0 %22.2 @1.56 %64.0
+3.25 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
+3.50 @3.56 %28.1 %0.0 @1.39 %72.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 8.6% 6.6% 3.1% 1.1% 0.3%
1 Gol 7.9% 13.2% 8.6% 4.0% 1.4% 0.4%
2 Gol 5.7% 8.0% 5.6% 2.6% 0.9% 0.3%
3 Gol 2.5% 3.4% 2.4% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.8% 1.1% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Toulouse II — Son 5 Maç
M vs Tarbes (D)
1 - 0
M vs SAG Cestas (D)
1 - 0
G vs Agde (E)
2 - 0
M vs Colomiers (D)
1 - 0
M vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 1
Canet Roussillon — Son 5 Maç
B vs SAG Cestas (E)
0 - 0
G vs Anglet Genets (D)
1 - 4
B vs Blagnac (E)
1 - 1
B vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 1
M vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.