Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 19.04.2026 — 16:00

Toulouse II

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 0.91
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Blagnac

Elo: 1530
λ (Beklenen Gol): 0.68
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Toulouse II - Blagnac mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 0.68 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Toulouse II %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Toulouse II xG 1.24
Dengeli
Blagnac xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.9
X (Beraberlik) %37.0
2 (Deplasman) %25.1

Çifte Şans 1X: %74.9
Çifte Şans X2: %62.1
Çifte Şans 12: %63.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.7 0.5 Alt: %21.4
1.5 Üst: %48.1 1.5 Alt: %51.9
2.5 Üst: %21.4 2.5 Alt: %78.6
3.5 Üst: %7.8 3.5 Alt: %92.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.5
KG Yok %69.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%21.3
1-0
%17.5
1-1
%13.6
0-1
%13.0
2-0
%8.4
2-1
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6 İY X: %56.2 İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.6 İY 0.5 Alt: %49.4
İY 1.5 Üst: %16.6 İY 1.5 Alt: %83.4
İY 2.5 Üst: %3.6 İY 2.5 Alt: %96.4
İY 3.5 Üst: %0.6 İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.91
+
Dep 3.19
=
Toplam 7.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.3 8.5 Alt: %71.7
9.5 Üst: %17.9 9.5 Alt: %82.1
10.5 Üst: %10.5 10.5 Alt: %89.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.26 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.47)
İY 4.5 Üst: %23.1 İY 4.5 Alt: %76.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.1 | Eşit: %14.8 | Dep: %32.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.9
Ev: 9.6 • Dep: 7.3
İsabetli Şut 5.9
Ev: 3.4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.4 21.5 Alt: %86.6
23.5 Şut Üst: %6.1 23.5 Alt: %93.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %24.5 7.5 Alt: %75.5
8.5 İsabetli Üst: %14.5 8.5 Alt: %85.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Toulouse II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blagnac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Toulouse II (-0.25)
@2.15
%46.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blagnac (+0.25)
@1.87
%53.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.16 %14.0 %0.0 @1.16 %86.0
-1.25 @6.30 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.00 @5.45 %18.4 %23.9 @1.22 %81.6
-0.75 @3.40 %29.5 %0.0 @1.42 %70.6
-0.50 @2.64 %37.9 %0.0 @1.61 %62.1
-0.25 Ana Hat @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.5
0.0 @1.66 %60.2 %37.0 @2.51 %39.8
+0.25 @1.44 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
+0.50 @1.33 %74.9 %0.0 @3.99 %25.1
+0.75 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
+1.00 @1.10 %91.1 %17.8 @11.24 %8.9
+1.25 @1.09 %92.0 %0.0 @12.46 %8.0
+1.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.67 %7.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
+2.00 @3.43 %29.2 %26.7 @1.41 %70.8
+2.25 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
+2.50 @4.68 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
+2.75 @6.41 %15.6 %0.0 @1.18 %84.4
+3.00 @11.21 %8.9 %13.7 @1.10 %91.1
+3.25 @12.09 %8.3 %0.0 @1.09 %91.7
+3.50 @12.98 %7.7 %0.0 @1.08 %92.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 21.3% 13.0% 4.8% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 17.6% 13.6% 4.3% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 8.4% 5.7% 2.0% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.5% 1.7% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Toulouse II — Son 5 Maç
G vs Lege-Cap-Ferret (D)
0 - 1
G vs Canet Roussillon (E)
2 - 0
M vs Tarbes (D)
1 - 0
M vs SAG Cestas (D)
1 - 0
G vs Agde (E)
2 - 0
Blagnac — Son 5 Maç
M vs SAG Cestas (E)
0 - 1
M vs Agde (D)
1 - 0
G vs Colomiers (E)
1 - 0
G vs Onet-le-Chateau (D)
0 - 3
G vs Pau II (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.