İtalya
Campionato Primavera - 2 •
18.04.2026 — 16:00
Empoli U19
Elo: 1613λ (Beklenen Gol): 1.96
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Spezia U19
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Empoli U19 - Spezia U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.96, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Empoli U19 %55.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Empoli U19 xG
2.31
Dengeli
Spezia U19 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%55.5
X (Beraberlik)
%23.3
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %44.5
Çifte Şans 12: %76.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7
0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.5
1.5 Alt: %17.5
2.5 Üst: %60.2
2.5 Alt: %39.8
3.5 Üst: %37.9
3.5 Alt: %62.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.6
KG Yok
%40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.8
2-1
%9.9
2-0
%8.6
1-0
%8.0
3-1
%6.5
1-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.3
İY X: %39.0
İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.5
İY 0.5 Alt: %25.5
İY 1.5 Üst: %41.6
İY 1.5 Alt: %58.4
İY 2.5 Üst: %16.5
İY 2.5 Alt: %83.5
İY 3.5 Üst: %5.2
İY 3.5 Alt: %94.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.03
+
Dep
4.2
=
Toplam
10.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.3
8.5 Alt: %30.8
9.5 Üst: %57.1
9.5 Alt: %43.0
10.5 Üst: %44.6
10.5 Alt: %55.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.71 Korner (Ev: 2.78, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %50.7
İY 4.5 Alt: %49.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.1 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %23.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.2
Ev: 16 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.1
21.5 Alt: %17.9
23.5 Şut Üst: %69.5
23.5 Alt: %30.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.9
7.5 Alt: %30.1
8.5 İsabetli Üst: %57.0
8.5 Alt: %43.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEmpoli U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Spezia U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Empoli U19 (-0.75)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Spezia U19 (+0.75)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -1.25 | @2.76 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| -1.00 | @2.40 | %41.6 | %22.7 | @1.71 | %58.4 |
| -0.75 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %0.0 | @1.96 | %50.9 |
| -0.50 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.2 |
| -0.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| 0.0 | @1.39 | %71.9 | %23.7 | @3.56 | %28.1 |
| +0.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.4 |
| +0.50 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +0.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.24 | %16.0 |
| +1.00 | @1.11 | %90.3 | %13.0 | @10.26 | %9.8 |
| +1.25 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.02 | %9.1 |
| +1.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.79 | %8.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.98 | %20.1 |
| +2.00 | @1.30 | %77.0 | %22.7 | @4.35 | %23.0 |
| +2.25 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +2.50 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.47 | %40.4 |
| +2.75 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +3.00 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %22.7 | @1.91 | %52.3 |
| +3.25 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| +3.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.3% | 4.4% | 3.0% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.1% | 11.0% | 5.9% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.7% | 10.0% | 5.8% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.7% | 6.6% | 3.8% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.8% | 3.2% | 1.9% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Empoli U19 — Son 5 Maç
G
vs Salernitana U19 (D)
0 - 4
G
vs Perugia U19 (D)
0 - 2
G
vs Benevento U19 (E)
3 - 0
B
vs Pescara U19 (E)
2 - 2
G
vs Catanzaro U19 (D)
0 - 1
Spezia U19 — Son 5 Maç
B
vs Pescara U19 (D)
1 - 1
G
vs Crotone U19 (E)
2 - 1
G
vs Pescara U19 (E)
4 - 3
M
vs Pisa U19 (E)
1 - 2
G
vs Pisa U19 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.