Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group A • 14.03.2026 — 20:00

Pau II

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.86
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Anglet Genets

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pau II - Anglet Genets mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Anglet Genets %48.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pau II xG 1.20
Dengeli
Anglet Genets xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %22.2
X (Beraberlik) %29.2
2 (Deplasman) %48.7

Çifte Şans 1X: %51.3
Çifte Şans X2: %77.8
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.7 0.5 Alt: %11.3
1.5 Üst: %67.1 1.5 Alt: %32.9
2.5 Üst: %39.5 2.5 Alt: %60.5
3.5 Üst: %19.4 3.5 Alt: %80.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.6
KG Yok %55.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%13.6
1-1
%13.5
0-0
%11.3
0-2
%10.2
1-2
%8.8
1-0
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.5 İY X: %46.8 İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.3 İY 0.5 Alt: %36.7
İY 1.5 Üst: %27.8 İY 1.5 Alt: %72.2
İY 2.5 Üst: %8.4 İY 2.5 Alt: %91.7
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.82
+
Dep 4.74
=
Toplam 8.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.5 8.5 Alt: %51.6
9.5 Üst: %35.4 9.5 Alt: %64.6
10.5 Üst: %24.3 10.5 Alt: %75.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 1.76, Dep: 2.18)
İY 4.5 Üst: %35.9 İY 4.5 Alt: %64.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.2 | Eşit: %13.2 | Dep: %55.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.1
Ev: 9.3 • Dep: 11.7
İsabetli Şut 7.3
Ev: 3.3 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %44.8 21.5 Alt: %55.2
23.5 Şut Üst: %28.9 23.5 Alt: %71.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.2 7.5 Alt: %54.8
8.5 İsabetli Üst: %31.6 8.5 Alt: %68.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Pau II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Anglet Genets
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Pau II (+0.50)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Anglet Genets (-0.50)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %27.7
+2.00 Gol Alt
@2.19
%45.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @13.29 %7.5 %0.0 @1.08 %92.5
-1.25 @12.31 %8.1 %0.0 @1.09 %91.9
-1.00 @11.34 %8.8 %14.7 @1.10 %91.2
-0.75 @6.23 %16.0 %0.0 @1.19 %84.0
-0.50 @4.50 %22.2 %0.0 @1.29 %77.8
-0.25 @3.84 %26.0 %0.0 @1.35 %74.0
0.0 @3.19 %31.4 %29.3 @1.46 %68.6
+0.25 @2.32 %43.2 %0.0 @1.76 %56.9
+0.50 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+0.75 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+1.00 @1.47 %68.2 %24.5 @3.14 %31.9
+1.25 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+1.50 @1.32 %75.9 %0.0 @4.16 %24.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+2.00 Ana Hat @1.84 %54.3 %27.7 @2.19 %45.7
+2.25 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
+2.50 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
+2.75 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
+3.00 @4.18 %24.0 %20.2 @1.31 %76.1
+3.25 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
+3.50 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.3% 13.7% 10.2% 4.8% 1.7% 0.5%
1 Gol 8.0% 13.5% 8.8% 4.1% 1.5% 0.4%
2 Gol 3.9% 5.4% 3.8% 1.8% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.1% 1.6% 1.1% 0.5% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Pau II — Son 5 Maç
M vs Blagnac (D)
2 - 0
B vs Lege-Cap-Ferret (E)
1 - 1
M vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
0 - 2
B vs Bassin d'Arcachon Sud (D)
1 - 1
M vs Bassin d'Arcachon Sud (E)
1 - 2
Anglet Genets — Son 5 Maç
G vs Alberes Argelès (E)
3 - 0
B vs Castanet (D)
0 - 0
M vs Canet Roussillon (E)
1 - 4
G vs SAG Cestas (E)
1 - 0
G vs Onet-le-Chateau (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.