Fransa
National 3 - Group A •
28.03.2026 — 20:00
Colomiers
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 0.75
1 - 0
Tamamlandı
Anglet Genets
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Colomiers - Anglet Genets mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.75, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colomiers %33.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Colomiers xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Anglet Genets xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.75 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%33.2
X (Beraberlik)
%40.3
2 (Deplasman)
%26.6
Çifte Şans 1X: %73.4
Çifte Şans X2: %66.8
Çifte Şans 12: %59.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.0
0.5 Alt: %26.0
1.5 Üst: %41.2
1.5 Alt: %58.9
2.5 Üst: %16.3
2.5 Alt: %83.7
3.5 Üst: %5.2
3.5 Alt: %94.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.7
KG Yok
%74.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%26.0
1-0
%17.8
0-1
%15.1
1-1
%12.8
2-0
%7.0
0-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.0
İY X: %59.7
İY 2: %18.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.0
İY 0.5 Alt: %54.0
İY 1.5 Üst: %13.3
İY 1.5 Alt: %86.7
İY 2.5 Üst: %2.5
İY 2.5 Alt: %97.5
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.58
+
Dep
3.09
=
Toplam
6.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %22.9
8.5 Alt: %77.1
9.5 Üst: %13.8
9.5 Alt: %86.2
10.5 Üst: %7.7
10.5 Alt: %92.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.07 Korner (Ev: 1.65, Dep: 1.42)
İY 4.5 Üst: %19.7
İY 4.5 Alt: %80.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.7 |
Eşit: %15.5 |
Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.7
Ev: 8.6 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
5.5
Ev: 3.1 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %7.5
21.5 Alt: %92.5
23.5 Şut Üst: %3.0
23.5 Alt: %97.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %18.8
7.5 Alt: %81.2
8.5 İsabetli Üst: %10.4
8.5 Alt: %89.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiColomiers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Anglet Genets
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Colomiers (0.0)
@1.80
%55.6 İhtimal
İade (Push): %40.3
Anglet Genets (+0.00)
@2.25
%44.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.43
%41.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.70
%58.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.49 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.5 |
| -1.25 | @8.42 | %11.9 | %0.0 | @1.13 | %88.1 |
| -1.00 | @7.34 | %13.6 | %22.7 | @1.16 | %86.4 |
| -0.75 | @4.06 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -0.50 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| -0.25 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.80 | %55.6 | %40.3 | @2.25 | %44.5 |
| +0.25 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +0.50 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.77 | %26.6 |
| +0.75 | @1.23 | %81.3 | %0.0 | @5.33 | %18.8 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %19.2 | @10.97 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.28 | %8.2 |
| +1.50 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.58 | %7.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +2.00 | @4.62 | %21.6 | %24.9 | @1.28 | %78.4 |
| +2.25 | @5.39 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| +2.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +2.75 | @8.82 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +3.00 | @17.18 | %5.8 | %11.1 | @1.06 | %94.2 |
| +3.25 | @18.25 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| +3.50 | @19.32 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 26.0% | 15.1% | 5.1% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.8% | 12.8% | 3.8% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.0% | 4.5% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.7% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Colomiers — Son 5 Maç
M
vs Blagnac (D)
1 - 0
B
vs Lege-Cap-Ferret (E)
1 - 1
G
vs Toulouse II (E)
1 - 0
Anglet Genets — Son 5 Maç
B
vs Onet-le-Chateau (E)
3 - 3
B
vs Pau II (D)
0 - 0
G
vs Alberes Argelès (E)
3 - 0
B
vs Castanet (D)
0 - 0
M
vs Canet Roussillon (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.