Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 21.02.2026 — 20:00

Mulhouse

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.53
2 - 2
Tamamlandı

Thonon Evian

Elo: 1575
λ (Beklenen Gol): 2.00
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Mulhouse - Thonon Evian mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 2.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Thonon Evian %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG 1.91
Dengeli
Thonon Evian xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.1
X (Beraberlik) %23.0
2 (Deplasman) %47.9

Çifte Şans 1X: %52.1
Çifte Şans X2: %70.9
Çifte Şans 12: %77.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3 0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.4 1.5 Alt: %12.6
2.5 Üst: %68.5 2.5 Alt: %31.5
3.5 Üst: %47.0 3.5 Alt: %53.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.5
KG Yok %31.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.6
1-2
%9.0
2-1
%6.9
2-2
%6.9
1-3
%6.0
0-2
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5 İY X: %37.2 İY 2: %37.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6 İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.9 İY 1.5 Alt: %52.1
İY 2.5 Üst: %21.1 İY 2.5 Alt: %78.9
İY 3.5 Üst: %7.5 İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.17
+
Dep 6.02
=
Toplam 11.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.4 8.5 Alt: %21.6
9.5 Üst: %67.9 9.5 Alt: %32.1
10.5 Üst: %56.2 10.5 Alt: %43.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.14 Korner (Ev: 2.38, Dep: 2.77)
İY 4.5 Üst: %58.4 İY 4.5 Alt: %41.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %34.2 | Eşit: %11.7 | Dep: %54.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.8
Ev: 13.4 • Dep: 15.4
İsabetli Şut 10
Ev: 4.8 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.8 21.5 Alt: %8.2
23.5 Şut Üst: %83.8 23.5 Alt: %16.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.3 7.5 Alt: %21.7
8.5 İsabetli Üst: %67.2 8.5 Alt: %32.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thonon Evian
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thonon Evian (-0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.31 %13.7 %0.0 @1.16 %86.3
-1.25 @6.74 %14.8 %0.0 @1.17 %85.2
-1.00 @6.18 %16.2 %15.6 @1.19 %83.8
-0.75 @4.30 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
-0.50 @3.42 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
-0.25 @3.02 %33.1 %0.0 @1.50 %66.9
0.0 @2.62 %38.2 %23.5 @1.62 %61.8
+0.25 @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+0.50 Ana Hat @1.90 %52.7 %0.0 @2.11 %47.3
+0.75 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
+1.00 @1.51 %66.3 %20.5 @2.96 %33.7
+1.25 @1.43 %70.1 %0.0 @3.35 %29.9
+1.50 @1.37 %73.2 %0.0 @3.73 %26.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.8 %0.0 @7.02 %14.2
+2.00 @1.19 %84.1 %19.3 @6.27 %16.0
+2.25 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %25.0
+2.50 @1.47 %67.8 %0.0 @3.11 %32.2
+2.75 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
+3.00 @1.70 %58.7 %22.0 @2.42 %41.3
+3.25 Ana Hat @1.94 %51.5 %0.0 @2.06 %48.5
+3.50 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.7% 5.3% 6.0% 4.0% 2.0% 0.8%
1 Gol 3.9% 9.8% 9.2% 6.1% 3.0% 1.2%
2 Gol 3.5% 7.0% 7.0% 4.7% 2.3% 0.9%
3 Gol 1.8% 3.6% 3.6% 2.4% 1.2% 0.5%
4 Gol 0.7% 1.4% 1.4% 0.9% 0.5% 0.2%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.4% 0.3% 0.1% 0.1%
Mulhouse — Son 5 Maç
B vs Troyes II (E)
1 - 1
G vs Torcy (E)
2 - 1
G vs Thonon Evian (D)
2 - 3
M vs Troyes II (D)
4 - 2
M vs Troyes II (E)
0 - 2
Thonon Evian — Son 5 Maç
G vs Ivry (E)
3 - 0
G vs Besançon (D)
1 - 4
M vs Mulhouse (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
04.10.2025 National 3 - Group F Thonon Evian 2 - 3 Mulhouse