Fransa
National 3 - Group F •
07.03.2026 — 20:00
Torcy
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.45
1 - 0
Tamamlandı
Mulhouse
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 1.17
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Torcy - Mulhouse mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Torcy %42.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Torcy xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mulhouse xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.8
X (Beraberlik)
%27.8
2 (Deplasman)
%29.4
Çifte Şans 1X: %70.6
Çifte Şans X2: %57.2
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.8
0.5 Alt: %8.2
1.5 Üst: %74.6
1.5 Alt: %25.4
2.5 Üst: %48.7
2.5 Alt: %51.3
3.5 Üst: %26.9
3.5 Alt: %73.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.7
KG Yok
%46.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%9.7
2-1
%9.0
0-0
%8.2
2-0
%7.7
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.2
İY X: %43.9
İY 2: %24.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4
İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.7
İY 1.5 Alt: %66.3
İY 2.5 Üst: %11.5
İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.01
+
Dep
4.23
=
Toplam
9.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5
8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.4
9.5 Alt: %55.6
10.5 Üst: %32.2
10.5 Alt: %67.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %42.0
İY 4.5 Alt: %58.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.5 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %33.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.2
Ev: 12.9 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.7
21.5 Alt: %37.3
23.5 Şut Üst: %46.3
23.5 Alt: %53.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.4
7.5 Alt: %43.6
8.5 İsabetli Üst: %42.5
8.5 Alt: %57.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTorcy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Torcy (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mulhouse (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.77 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.1 |
| -1.25 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| -1.00 | @3.74 | %26.8 | %21.7 | @1.37 | %73.3 |
| -0.75 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.50 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| 0.0 | @1.69 | %59.1 | %27.9 | @2.45 | %40.9 |
| +0.25 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +0.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +0.75 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +1.00 | @1.17 | %85.2 | %17.2 | @6.76 | %14.8 |
| +1.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.46 | %13.4 |
| +1.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.17 | %12.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.41 | %29.4 |
| +2.00 | @1.53 | %65.5 | %26.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.25 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +2.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +2.75 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +3.00 | @2.95 | %33.9 | %21.9 | @1.51 | %66.1 |
| +3.25 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +3.50 | @3.78 | %26.5 | %0.0 | @1.36 | %73.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.2% | 7.6% | 5.0% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.7% | 13.3% | 7.2% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.7% | 9.0% | 5.3% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.7% | 4.4% | 2.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Torcy — Son 5 Maç
G
vs Pontarlier (E)
1 - 0
B
vs Besançon (E)
0 - 0
M
vs Mulhouse (D)
2 - 1
Mulhouse — Son 5 Maç
B
vs Thonon Evian (E)
2 - 2
B
vs Troyes II (E)
1 - 1
G
vs Torcy (E)
2 - 1
M
vs Troyes II (D)
4 - 2
M
vs Troyes II (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | National 3 - Group F | Mulhouse | 2 - 1 | Torcy |