Fransa
National 3 - Group F •
25.04.2026 — 19:00
Mulhouse
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.25
1 - 2
Tamamlandı
Belfort
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mulhouse - Belfort mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belfort %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mulhouse xG
1.60
Dengeli
Belfort xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.2
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%55.3
Çifte Şans 1X: %44.7
Çifte Şans X2: %77.8
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.0
1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.3
2.5 Alt: %35.7
3.5 Üst: %42.2
3.5 Alt: %57.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.0
KG Yok
%37.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
1-2
%9.7
0-2
%7.7
0-1
%6.8
1-3
%6.7
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.6
İY X: %37.8
İY 2: %41.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5
İY 0.5 Alt: %23.5
İY 1.5 Üst: %44.6
İY 1.5 Alt: %55.4
İY 2.5 Üst: %18.6
İY 2.5 Alt: %81.4
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.6
+
Dep
6.15
=
Toplam
10.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
9.5 Üst: %63.2
9.5 Alt: %36.8
10.5 Üst: %51.0
10.5 Alt: %49.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %55.0
İY 4.5 Alt: %45.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.5 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %62.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 11.7 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
9.6
Ev: 4.2 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.5
21.5 Alt: %12.6
23.5 Şut Üst: %77.1
23.5 Alt: %23.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.8
7.5 Alt: %26.3
8.5 İsabetli Üst: %61.6
8.5 Alt: %38.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMulhouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Belfort
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mulhouse (+0.75)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Belfort (-0.75)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.13
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.79 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.25 | @10.08 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.00 | @9.37 | %10.7 | %13.2 | @1.12 | %89.3 |
| -0.75 | @5.89 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -0.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| 0.0 | @3.43 | %29.2 | %23.0 | @1.41 | %70.8 |
| +0.25 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +0.75 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +1.00 | @1.71 | %58.4 | %22.1 | @2.40 | %41.6 |
| +1.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.4 |
| +1.50 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.84 | %17.1 |
| +2.00 | @1.24 | %80.6 | %21.1 | @5.15 | %19.4 |
| +2.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %22.5 | @2.13 | %47.1 |
| +3.25 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 6.9% | 7.9% | 5.4% | 2.8% | 1.1% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.3% | 9.9% | 6.8% | 3.5% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.9% | 6.0% | 6.2% | 4.2% | 2.2% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.5% | 2.6% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Mulhouse — Son 5 Maç
B
vs Thaon (D)
0 - 0
M
vs Chalon-sur-Saône (E)
1 - 3
M
vs Ivry (D)
2 - 0
G
vs Besançon (E)
2 - 1
G
vs Pontarlier (E)
2 - 1
Belfort — Son 5 Maç
M
vs Torcy (E)
1 - 2
G
vs Thonon Evian (D)
1 - 5
M
vs Strasbourg II (E)
0 - 1
M
vs Jura Dolois (D)
2 - 1
M
vs Racing Besançon (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.